New World

New World sunucu birleştirme 17 Aralık’ta gerçekleşecek

Amazon Game Studios, en son bakımın, sonunda New World sunucularını birleştiren ve insanların gerçekten bir MMO oynamasına izin veren bakım olduğunu duyurdu. Güncelleme: Bakım, Avrupa için 00:00 (gece yarısı) BST / 01:00 CET ve ABD ve Avustralya için 13:00 PM PT / 16:00 PM EST’ye ertelendi.

New World’ün nüfusu, oyunun uğraşmak zorunda kaldığı sayısız sorun nedeniyle ilk sürümden bu yana düşüyor. Eziyeti zorlaştıran hatalardan, oyunun bölümlerini tamamen tepkisiz hale getirenlere, ekonomiyi ve çeşitli etkinlikleri mahvedenlere karşı, genel oyuncu deneyiminin her zaman üzerinde beliren büyük bir sorunu vardı. Sonuç olarak, bugünlerde çoğu sunucu hayalet kasabalar ve oyuncu eksikliği nedeniyle bir Outpost Rush maçı bile yapamıyor. Hala oyuna bağlı olanlar, sunucu birleşmelerini beklediler ve nihayet gün geldi.

Kuzey Amerika, Avrupa ve Avustralya sunucularındaki bakım sona erdiğinde, nihayet sunucu birleştirmeyi getirecek, ancak oyuncular bu yama ile yanlış gidebilecek şeylere karşı şimdiden temkinli.

Her neyse, Avrupa bakımları günün ilerleyen saatlerine ertelenirken ABD’li oyuncular kısa süre içinde New World’e girebilecekler. Oyuncular geri döndüklerinde, çoğunlukla son seanslarında gördüklerinden farklı bölge bölünmeleri bulacaklar. Bunun nedeni, daha küçük sunucuların, birleştikleri daha büyük sunucuların bölge bölünmelerini kabul edecek olmasıdır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
MMORPG

Disney ve Tencent, Avatar MMORPG'yi duyurdu

New World

Gold Dupe Bug Nedeniyle New World'ün Oyuncudan Oyuncuya Takasları Tekrar Devre Dışı Bırakıldı

New World

Oyuncular Artık New World'den Ayrılmıyor

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic 10 yaşına girdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
New World’de Zorluk Seviyesi Arttı ve Oyuncular Bu Durumdan Memnun Değil