Nişancı Oyunu

Stalker 2, oyuncuların oyun içinde “meta-insan” olmalarını sağlayacak NFT’ler ekliyor

GSC Game World, yaklaşan oyunları Stalker 2: Heart of Chernobyl’e NFT’ler eklemeyi planlıyor. NFT’ler, oyuncuların bir “metahuman” olmasına ve oyunda bir NPC olarak görünmesine izin verecek. 2022’nin en çok beklenen sürümlerinden biri olan S.T.A.L.K.E.R 2: Heart of Chernobyl, NFT’leri (değiştirilemez tokenlar) ekliyor. Oyunun geliştiricisi GSC Game World, oyuncuların Stalker 2 dünyasında bir şeylere sahip olmalarını sağlamak için blockchain teknolojisini kullanacaklarını duyurdu.

GSC Game World, oyuncuların dünyanın ilk “meta-insanları” olabileceğini açıklıyor, bu da oyunda barmen, yoldaş veya düşman gibi oyuncu olmayan bir karakter (NPC) olarak görünebileceğiniz anlamına geliyor. Bu metahuman olmak ve Stalker 2’de görünmek için, oyuncuların oyundaki görünümü sunan bir NFT için teklif vermeleri gerekiyor. Müzayede Ocak 2022’de yapılacak ve NFT’yi alanlar daha sonraki bir tarihte satabilecekler.

Karakter modeliniz çok detaylı bir şekilde işlenecektir, bu nedenle NFT’ye sahip olanların ayrıntılı bir tarama prosedürü için Ukrayna’daki GSC Game World stüdyosuna gitmesi gerekecek. Yani temel olarak, taramanızı ve oyuna eklemenizi sağlamak için GSC’ye çok para ödüyorsunuz. Biz böyle görüyoruz. İlginç bir şekilde, Xbox Başkanı Phil Spencer geçtiğimiz günlerde oyundaki sömürücü NFT’ler konusunda ne kadar endişeli olduğunu söyledi. GSC Game World’e özel bu Xbox’taki NFT’ler hakkında ne düşüneceğini merak ediyoruz.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Facet of Generosity Nasıl Edilir?

Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Satın Alma Geçmişini Kontrol Etme

Destiny 2HaberNişancı Oyunu

Destiny 2'nin Gelecek Yılı Vampir Avı ve Sevilen Bir Konumu Oyuna Ekleyecek

Nişancı OyunuRehber

CS:GO'da FPS Nasıl Gösterilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Last Of Us 2 Hastane Boss Rehberi