Assassin's Creed: OdysseyAssassin's Creed: Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla’da Leonidas’ın Mızrağı Nasıl Elde Edilir?

Assassin’s Creed Valhalla oyuncularının Spear of Leonidas silahını ve güçlü yanlarını kullanabilmek için aşağıdaki rehberimize göz atmaları gerekiyor. Oyunda yeni bir silah arıyor ya da özellikle Spear of Leonidas’ı kullanmak istiyorsanız, nasıl bulacağınızdan bahsediyoruz. Bize katılın.

Assassin’s Creed Valhalla birçok ilginç ve benzersiz silah sunuyor. Assassin’s Creed Odyssey’den dönüş yapan böyle bir silah, Leonidas’ın Mızrağı’da bunlardan birisidir. Mızrak, Ubisoft tarafından düzenlenen bir oyun etkinliğinin parçası olarak Assassin’s Creed Valhalla’ya yerleştirildi. Spear of Leonidas aslen Assassin’s Creed Odyssey’de mevcuttu. Ancak şimdi, Crossover Stories etkinliğinin bir parçası olarak Assassin’s Creed Valhalla’daki oyuncular da silahı alabilirler. Mızrak, haritanın yeni bir alanı olan Skye Adası’nda bulunabilir. Silahın elde edilmesi şaşırtıcı derecede kolaydır ve Assassin’s Creed Odyssey’i seven herkesin ve iyi bir yeni eşya isteyenlerin envanterine harika bir ektir.

(Spear of Leonidas) Leonidas’ın Mızrağı Nasıl Elde Edilir?

Leonidas’ın Mızrağı (Spear of Leonidas), Crossover Stories’in bir parçası olarak Assassin’s Creed Valhalla’ya tanıtıldı. Oyuncular Assassin’s Creed Odyssey’in kahramanıyla tanışır ve Isle of Skye adlı yeni oynanabilir alanın keyfini çıkarırlar. Bölgede, Leonidas’ın Mızrağı, Dun Ardtreck olarak bilinen noktada bulunabilir. Oradayken, oyuncular bir çadırla çevrili büyük bir kulübe ve daha küçük bir bina fark edecekler. Kulübenin içinde bir sandık var ve sandığın içinde mızrak bulunuyor. Kulübeye girmeden önce, oyuncuların sandığın anahtarına ihtiyacı var. Bu, kulübenin etrafındaki muhafızlardan birini öldürüp yağmalayarak elde edilebilir.

Oyuncuların hedeflemesi gereken gardiyanın adı, etrafta dolaşacak olan Macbeth’tir. Macbeth bulunamazsa, basit alternatif tüm korumalara saldırmak ve anahtarı aramaktır. Oyuncular anahtara sahip olduklarında kulübeye girebilir ve şimdi Valhalla’daki birçok mızraktan biri olan Leonidas’ın Mızrağı’nı alabilirler. Sandık sağda, binanın köşesine sıkışmış ve mızrak anında oyuncuların envanterine eklenecek.

Spear of Leonidas, Assassin’s Creed Valhalla’da Odyssey’den dönen tek silah değil. Hero’s Sword da oyuncular tarafından elde edilebilir. Bu silahların her ikisi de Assassin’s Creed hayranlarına yeni yerler keşfetme ve yeni yollarla savaşma yeteneği sunuyor. Assassin’s Creed’in büyük bir kısmı savaşa hazırlanırken ve düşmanları sessizce alt ederken, bu silahların önemli olmadığı anlamına gelmez ve Spear of Leonidas gerçekten kullanışlı bir silahtır.

Assassin’s Creed Valhalla artık PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.+

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Assassin's Creed: ValhallaRehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla'da Kaç Bölüm Kaç Görev Var?

Assassin's Creed: ValhallaRehberRol Oyunu

Assassin's Creed Valhalla'da Silver ( Gümüş ) Toplama Yöntemleri

Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed Odyssey'de Arena'ya nasıl gidilir?

Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed Odyssey'de köpekbalıkları nasıl yok edilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed: Valhalla Güncellemesi Bizi Tüm Oyunu Yeniden İndirmeye Zorlayacak