Pubg Mobile

PUBG Mobile, Squid Game benzeri bir oyun modu ekliyor

Krafton, PUBG Mobile’a Squid Game benzeri bir oyun modu ekliyor ancak ilginç bir şekilde bu, popüler Netflix TV dizisi ile resmi bir geçiş olmayacak.
Birinin popüler battle royale oyunlarından birine Squid Game benzeri bir oyun modu eklemesi an meselesiydi. Krafton görünüşe göre bunu ilk olarak PUBG Mobile için yaptı, ancak bu yeni oyun modu Netflix ile resmi bir işbirliği olmayacak, bu da Krafton’ın çeşitli geçişler için farklı şirketlerle birlikte çalıştığı göz önüne alındığında oldukça garip.

Aşağıda göz atabileceğiniz fragman, popüler dizidekiyle neredeyse aynı ayarı gösteriyor ancak dev katil kızı ürkütücü pembe bir tavşanla değiştiriyor. Modun, bir başka büyük benzerlik olan, arenanın duvarlarına boyanmış ikonik manzara bile var.

Krafton tam olarak neden Squid Game’e bu kadar benzeyen bir mod yayınlamaya karar verdi, ancak bu resmi bir geçiş değil, şimdilik bir sır olarak kalıyor. Belki de Netflix ile kısa bir zaman diliminde anlaşmaya varamadılar ya da belki video oyunları pazarına giren Netflix, kim bilir, kendi Squid Game video oyunlarını çıkarmak istiyor.

Mod henüz resmi olarak açıklanmadı ancak fragman internete sızdırıldığı için çok yakında çıkmasını bekliyoruz. Yaklaşan açıklama için PUBG Mobile’ın resmi haber sayfasını takip etmeye devam edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Pubg MobileRehber

Pubg Mobile'da Başkasına Eşya Gönderme

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Pubg Mobile

Pubg Mobile Oyun Modları

FortniteRehber

Fortnite Squid Game Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile’da Mermiyi Sektirmemek İçin En İyi Ayarlar