God of War: Ragnarok

God of War Ragnarok Bir Bölgede İlk Yaş Derecesi Aldı

God of War: Ragnarok’un PlayStation veritabanında fark edilen çıkış tarihi, ilk ülke oyuna bir yaş derecelendirmesi verdiği için bir tesadüf olmayabilir.

God of War: Ragnarok’un 30 Eylül 2022’de PS4 ve PS5’te piyasaya sürüleceği söyleniyor. PEGI’nin Arapça sitesi – Görsel-İşitsel Medya Genel Komisyonu – stüdyo Santa Monica’nın yaklaşmakta olan oyununa bir yaş derecelendirmesi verdi.

Yukarıdaki tweet yeterince net değilse, üzerindeki yazıların, God of War: Ragnarok’un 18 yaşından büyükleri hedefleyeceğinden bahsettiğini söyleyelim. Bu, Kratos’un tüm maceralarına bariz sebeplerden dolayı aynı yaş derecesine sahip olduğu için yeni bir şey değil. Ancak önemli olan, yaş derecelendirmesinin genellikle belirli bir oyunun yayınlanmasından birkaç ay önce verilmesidir.

Dolayısıyla, bir hata ve/veya erken önlem almadığımız sürece, Sony’nin oyunun resmi çıkış tarihini yeni yılın ilk haftalarında açıklayacağını varsayabiliriz. O zamana kadar bu bilgilere temkinli yaklaşmak daha iyidir; özellikle The Witcher 3’ün yeni nesil versiyonu, yaş sıralaması almanın hiçbir şeyi garanti etmediğini gösterdiğinden beri.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
God of War

God of War'a başlarken size yardımcı olacak 6 ipucu

Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Strateji

Victoria 3'ün çıkış tarihi muhtemelen 2022'nin sonlarına denk gelecek

Macera

Oxenfree 2 Lost Signals Çıkış Tarihi Sızdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
God of War, 14 Ocak 2022’de PC’ye geliyor