Pubg New State

PUBG New State grafik sorunları ve çökmeleri nasıl düzeltilir?

PUBG: New State’in çökmelerini ve titreme gibi grafik sorunlarını çözmek için adım adım kılavuzumuzu aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca bu yazı altında yorumlarla bizlere yaşadığınız problemleri yazarak çözümler arayabilirsiniz.

Geliştirici Krafton, fütüristik battle royale oyunu PUBG: New State’i 11 Kasım 2021’de piyasaya sürdü. Birçok oyuncu, güçlü silahlarla bir tavuk yemeği için birbirini öldüren yeni harita Troi 2051’in keyfini çıkarırken, her şey yolunda gitmiyor. Bazı bağlantı sorunları oldu ve oyuncular hem grafik sorunları hem de çökmeler yaşıyor. Mobil cihazınızda grafik sorunları yaşıyorsanız veya PUBG: New State çökmeye devam ediyorsa, size adım adım bir kılavuz sunuyoruz.

PUBG: New State GFX sorunları ve çökmeleri nasıl düzeltilir?

Her şeyden önce, Android cihazlardakilerin OS 6.0 ve üzeri (Marshmallow) ve 2 GB RAM’e sahip olması gerekirken, Apple’dakilerin iOS 13 ve üzeri çalıştıran bir iPhone 6S veya üzeri olması gerekir. Eğer telefonunuz bu kriterlere uymuyorsa PUBG New State oynayabileceğiniz zaten iddia edilmiyor. PUBG: New State’i çalıştırmak için minimum gereksinimleri karşılıyorsanız ancak titreyen siyah ekranlar veya anormal renkler gibi çökmeler ve grafik sorunları yaşamaya devam ediyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. Android’de oyunu APK dosyasından değil, resmi Google PlayStore sayfasından yeniden yükleyin.
  2. Önizleme/test yapılarından kaçınarak mobil cihazınızı mevcut en son tam Android veya iOS sürümüne güncelleyin.
  3. Cihazınızda USB Hata Ayıklama ve Geliştirici Seçeneklerini devre dışı bırakın.
  4. PUBG: New State’de grafik sorunları devam ederse, grafik ayarlarınızı OPEN GL olarak değiştirerek bir düzeltme daha deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıda belirtilen adımları izleyin.
  • PUBG: New State’i başlatın.
  • Ayarlar menüsüne gidin, ardından “Grafikler” üzerine dokunun.
  • “Grafik API’si” seçeneğini bulun ve ona dokunun.
  • OPEN GL’yi seçin.
  • PUBG: New State’i kapatın ve ayarın değiştirildiğinden emin olarak tekrar çalıştırın.

Bu adımları tam olarak takip etmek, PUBG: New State’de yaşanan grafik sorunlarını ve olası çökmeleri düzeltmelidir. Oyun yalnızca 12 Kasım 2021’de piyasaya çıktığından, geliştirici Krafton’ın bir güncelleme ile düzeltmesi gereken bazı yönler var, bu nedenle hiçbir şey işinize yaramazsa, bekleyin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Pubg Mobile Gizli Başarım Görevleri Yapma