Aksiyon

Star Wars Battlefront 2, Ölümsüzlük Hilesi ve Diğer Hileler Tarafından Yıkıldı

Hayran yapımı özel sunucular artık Battlefront 2’de mevcut. Bu, son zamanlarda dolandırıcıların belasına ve neden oldukları ölümsüzlük sorununa bir yanıttır. Fan sunucuları kendi senaryolarımızı oluşturmamızı sağlar.

2017’nin Battlefront II’sinde hayalet bir tehdit asılı duruyor. Oyun, giderek artan bir dolandırıcı belasıyla karşı karşıya. Ayrıca, sunuculardaki barış, sözde “1HP Bug” tarafından tehdit edilmektedir. Bu, oturumdaki tüm oynanabilir karakterlerin sağlık çubuklarının 1 değerinin altına inememesine neden olarak onları neredeyse ölümsüz hale getiriyor. Sorun sadece PC sürümünü etkiliyor, ancak konsollara aktarılması çok olası.

Şu anda, oyun konseyinin bu anomalinin nereden geldiğine dair net bir cevabı yok. Bazıları, bunca yıldır oyunun kodunda saklandığına inanıyor. Diğerleri, bunun dolandırıcılardan kaynaklandığına inanıyor.

İkincisine göre, daha olası teori, kullanılan araçlar, dolandırıcı(lar) tarafından ayrıldıktan sonra bile oturumda hala aktiftir. Oyuncuların genellikle “enfekte” lobiciden ayrılmaktan başka seçeneği yoktur… haritayı keşfetmeye gidin (varsayılan olarak, savaş bölgesinden uzun süre ayrılmak ölümle sonuçlanır). Topluluk, sorunu kamunun dikkatine sunmak için mevcut tüm araçları denedi, böylece DICE’daki geliştiriciler en kısa sürede bununla ilgilenecek. Ancak, geçen yıl oyun desteğini sonlandırdıkları ve şu anda akıllarında “daha önemli” şeyler olduğu göz önüne alındığında böyle bir müdahalenin şansı çok zayıf. Hemen oyunun hayranları meseleleri kendi ellerine almaya karar verdi.

Çalışmalarının sonucu “Kyber.gg” – özel sunucular oluşturmamızı ve onlara katılmamızı sağlayan bir hayran projesi. Araç, oyun kurallarını ihtiyaçlarımıza göre ayarlayabileceğimiz bir dizi seçeneğe sahiptir. Ek olarak, kozmetik ve bazı oyun modlama modları desteği sayesinde – sunucu yöneticileri bir oturuma katılmak için gereken modları seçebilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
COD: Vanguard Geliştiricisinden Activision Blizzard Skandallarına Atıf