Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic 10 yaşına girdi

Star Wars: The Old Republic 10 yaşına girdi. Bu vesileyle BioWare bazı ilgi çekici yerler hazırladı ve gelecek yıl için bir yol haritası paylaştı. Dün Star Wars: The Old Republic 10. yaş gününü kutladı. BioWare bu olayı kutlamaya ve bazı cazibe merkezleri hazırlamaya karar verdi. Ayrıca geliştiriciler, gelecek yıl için bir geliştirme yol haritası da paylaştı.

Doğum günü etkinlikleri

Şu anda iki kat deneyim puanı ve özel kozmetik ürünler kazanmamızı sağlayan özel bir doğum günü etkinliği devam ediyor. Yıl boyunca devam edecek ve Ocak 2023’te sona erecek. Kartel Pazarı şu anda bir dizi üründe indirim yapıyor. Bunların arasında, diğer şeylerin yanı sıra zırhlar da bulabilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki yıl 15 Şubat’a kadar Apex Legends özel bir kolye ucu sunacak.

2022 için yol haritası

BioWare ayrıca 2022’de Star Wars: The Old Republic’te neler olacağına dair bir genel bakış da verdi. Bu 12 ay boyunca tek oyunculu ve çok oyunculu modlar için içerik alacağız. Onun sayesinde Mandalorian klan savaşlarına katılacağız ve Darth Nul’un sırrını keşfedeceğiz. Ayrıca PvP modunun yanı sıra yeni yerler ve silahlar için bir güncelleme olacak.

Ayrıca 2022’de Star Wars: The Old Republic modernize edilecek. Karakter yaratıcısı yeniden inşa edilecek ve dövüş stilleri yerine oyun seçeneklerini önemli ölçüde genişletecek gelişmiş karakter sınıfları görünecek. Yeni sistemin nasıl görüneceğine dair bir fikir aşağıdaki grafikte mevcuttur.

Ancak bu noktada duyurulan yeniliklerin tanıtımı için belirli bir tarih verilmediği için ilgilenenler beklemekle yetiniyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Star Wars: The Old Republic

Artık Star Wars: The Old Republic'de silahınızın görünümünü değiştirebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
New World sunucu birleştirme 17 Aralık’ta gerçekleşecek