Elden Ring

Elden Ring PS5 indirme boyutu ve ön yükleme tarihi sızdırıldı

From Software’in yakında yayınlanacak olan aksiyon RPG Elden Ring’in indirme boyutu, ilk gün yaması olmadan PS5’te yaklaşık 44 GB olacak. Ön yükleme 23 Şubat 2022’de başlayacak. Sonunda PlayStation platformunda Elden Ring indirme boyutu ve ön yükleme başlangıç ​​tarihi hakkında ilk bilgilere sahibiz. Twitter’daki PlayStation Game Size hesabına göre Elden Ring, PlayStation 5’te 44.472 GB boyuta sahip olacak.

Ön yükleme tarihi ise şu anda 25 Şubat 2022’deki resmi lansmanından iki gün önce olan 23 Şubat olarak belirlendi. Hem indirme boyutu hem de ön yükleme tarihi oldukça makul görünüyor ancak bunu belirtmekte fayda var. From Software’in indirme boyutu açısından ve oldukça büyük bir farkla şimdiye kadarki en büyük oyunu olacak. Karşılaştırma için, Sekiro indirme boyutu, başlangıçta bildirilen Elden Ring indirme boyutundan önemli ölçüde daha düşük olan “yalnızca” 25 GB idi. Tabii ki, boyut farkı hiç şaşırtıcı değil – Elden Ring, Sekiro’dan çok daha büyük bir oyun ve From Software oyunlarında bir ilk olan geniş bir açık dünyaya sahip.

Ayrıca PlayStation File Size tarafından paylaşılan indirme boyutunun resmi olmadığını da unutmayın. Bu, PlayStation Store’da bulunan verilerdir ve geliştiricilerden resmi bilgi alana kadar değişebilir, bunu kesin olarak kabul etmeyin. Elden Ring resmi olarak 25 Şubat 2022’de PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkıyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Dikenler Nasıl Yakılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 Kasım 2022’de Çıkabilir