Hack & Slash

Titan Quest Yeni Bir DLC’ye Aldı; Eternal Embers’ın Sürpriz Lansmanı Yapıldı

Digital Arrow ve THQ Nordic, Titan Quest için beklenmedik bir şekilde dördüncü DLC’yi yayınladı. Eternal Embers bizi Asya mitolojisindeki yaratıklarla yüzleşeceğimiz Uzak Doğu’ya götürecek.

Digital Arrow ve THQ Nordic, herhangi bir heyecan veya duyuru olmadan, Titan Quest için dördüncü büyük DLC’yi yayınladı. Genişleme Eternal Embers olarak adlandırılıyor ve Uzak Doğu’ya dönmemizi sağlayacak. Yeni genişleme paketinde Jade Emperor, the Ten Suns ve Dragon King of the Four Seas gibi Asya mitolojisinden bilinen yaratıklar ve karakterlerle yüzleşeceğiz. Aşağıdaki DLC’nin fragmanını izleyin.

Eternal Embers şimdilik sadece Steam’de mevcut – Atlantis DLC gibi, muhtemelen yakında GOG ve konsollara da gelecek – önümüzdeki hafta, özellikle 10 Aralık Türkiye saatiyle 21’e kadar, onu 17,99 $ karşılığında satın alabilirsiniz. . Bu miktar için ne alıyoruz? Dört bölüme ayrılmış bir hikaye, yeni bir uzmanlık, 30’dan fazla “sıradan” rakip ve patron türü ve silahlar, kalıntılar ve iksirler dahil olmak üzere daha önce mevcut olmayan birçok ekipman.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile: Necropolis Yayınlandı

Hack & SlashPath of Exile

Path of Exile 2 Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Diablo 4Hack & SlashXbox

Diablo 4, Xbox Game Pass'e Gelecek Mi? Çıkış Tarihi?

Diablo 4Hack & Slash

Diablo 4'ün Pay to Win Olup Olmayacağıyla İlgili Açıklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 şimdi Steam’de en çok satan oyun; olumlu eleştiriler yağıyor