Strateji

Warno, Wargame Devs’in Yeni RTS Oyunu Ocak’ta Erken Erişim Lansmanını Yapacak

Eugen Systems yeni bir proje duyurdu – Wargame serisinin manevi varisi olması amaçlanan strateji oyunu Warno. Bu sefer, NATO güçleri ile Varşova Paktı arasında giderek tırmanan ve 3. Dünya Savaşı’na dönüşecek olan Soğuk Savaş ile karşı karşıya kalacağız.

Unutulmaz R.U.S.E. gibi gerçek zamanlı strateji oyunlarını kaçırdıysanız ya da Wargame serisi, size iyi haberlerim var. Bu oyunlardan sorumlu olan Eugen Systems, yeni bir oyun duyurdu. Daha önce bahsedilen oyunların manevi mirasçısı olarak bile tanımlanan başka bir RTS olacak – Warno. Bugün yayınlanan ilk fragman aşağıda mevcuttur.

Geliştiriciler, Warno’yu 20 Ocak 2022’de Erken Erişim’in bir parçası olarak Steam’de kullanıma sunacaklar. Oyunun yakında piyasaya sürülmesi, onları oyun hakkında birçok bilgi ortaya çıkarmaya sevk etti. Her şeyden önce, Soğuk Savaş çatışmasının tırmanmasının yol açtığı kurgusal bir Üçüncü Dünya Savaşı karşısında bir strateji duygusu göstermemiz gerektiğini öğrendik.

NATO ve Varşova Paktı güçleri burada çatışacak. Savaşlarda, Spetsnaz askerlerinden muharebe tanklarına, helikopterlere ve saldırı uçaklarına kadar “yüzlerce birime” liderlik edeceğiz. Her birinin – geleneksel olarak tür için – kendine özgü güçlü ve zayıf yönleri olacaktır.

Strateji hayranları için gerçek bir muamele, genel olarak bizim birliklere kurgusal “ya olursa” senaryolarında liderlik edeceğimiz “dev, sıra tabanlı kampanyalar” olabilir. Ancak asıl cazibe, 1’e 1 savaşlarda yer almamızı ve ayrıca 10 oyuncuya kadar (veya 10’a 10 dövüş) işbirliği yapmamızı sağlayacak çok oyunculu mod gibi görünüyor. Rekabet tutkunları, çok oyunculu oyunun da dereceli çatışmalar içerdiğini bilmekten kesinlikle memnun olacaklardır.

Başlangıçta, Warno sadece iki fraksiyon sunacak – Amerika Birleşik Devletleri ve Sovyetler Birliği. Ancak geliştiriciler, birimler, senaryolar ve kampanyalar gibi yeni mekanikler ve içerikler ekleyecek düzenli güncellemeler planlıyorlar.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta Nişangah Nokta Nasıl Yapılır? Nokta Cross

League of LegendsMoba

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Battlefield 2042

Battlefield 2042 3.3 Güncellemesi Skor Tablosu, yeni paket ve daha fazlasını ekliyor

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 modu, araç savaşları ve polis kovalamacalarını oyuna ekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Farming Simulator 22 için İlk Büyük Güncelleme 16 Araç Ekliyor