Rol Oyunu

GTA Trilogy Definitive Edition’ın Yeni Nesil Konsol Gizlilik Politikası İlginç

GTA: The Trilogy – The Definitive Edition’ın kutulu versiyonu nihayet mağazalarda mevcut. Buna rağmen, tartışmalar Rockstar’ı takip etmeye devam ediyor, çünkü XOne’da satın alınan oyun özel bir XSX|S sürümüne yükseltilebilirken, PS4 sürümü PS5 için böyle bir seçeneğe sahip değil.

GTA The Trilogy – The Definitive Edition’ın tartışmalı lansmanının yankıları, bir dizi düzeltmeden ve paketin uzun zamandır beklenen kutulu sürümünün yayınlanmasından sonra bile sessiz kalmadı. Aslında, ikincisi Rockstar hayranları arasında bir başka hoşnutsuzluk patlamasına bile katkıda bulundu – bu sefer çoğunlukla PlayStation 4’e sahip olanlar sesini yükseltiyor. Sony’nin en yeni konsoluna adanmış bir sürüm şuan için yok.

Twitter kullanıcısı Ben Turpin (@videotech_) dahil olmak üzere internet kullanıcıları, sorun hakkında görüşlerini bildiriyor. Smart Delivery programı sayesinde, GTA: The Trilogy – The Definitive Edition’ın Xbox One sürümü, Xbox Series X ve S’de sanki onlar için tasarlanmış bir sürüm gibi başarıyla kurulabilir ve çalıştırılabilir.

PlayStation sahiplerinin öfkesi şaşırtıcı değil elbette ama biraz abartılı görünüyor. GTA: The Trilogy – The Definitive Edition’ın 9. nesil konsol sürümleri – en azından şu ana kadar – herhangi bir önemli iyileştirme sunmuyor; performans farkı, yalnızca üzerinde çalıştıkları donanıma bağlıdır. Ayrıca, yeniden yapımlardan sorumlu stüdyo Grove Street Games’in oyunun yeni nesil sürümlerinde bazı iyileştirmeler yapması durumunda, PS4’te sahip olanların da istenen “yükseltmeyi” alacağı da göz ardı edilemez.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5'inizde 100 GB'a kadar yer kaplayabilir

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Haber

Uncharted: Legacy of Thieves Collection'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Warzone’un yeni Ricochet hile karşıtı yazılımı, şimdilik işi yapıyor gibi görünüyor