Star Wars Jedi: Fallen Order

Amazon Prime Gaming Bedava Star Wars Jedi: Fallen Order Veriyor

Bugün Amazon Prime Gaming abonelerine sunulacak oyunlardan birinin Star Wars Jedi: Fallen Order olacağı söylentisi çevrimiçi olarak ortaya çıkmıştı. Söylentiler gerçeğe döndü. Şimdi Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu Prime Gaming üzerinden ücretsiz alabilir ve Origin kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bugün 20:00 Türkiye saatiyle Prime Gaming’in verdiği ücretsiz oyunlar yenilendi. Amazon Prime Gaming aboneleri daha fazla oyun erişebiliyor. Mydealz kullanıcısı tarafından, Epic Games Store’da yakın zamanda verilen on beş ücretsiz oyunla ilgili bize doğrulanabilir sızıntılar sunan tanıtıcı billbill-kun tarafından bildirildiği üzere, bunlardan biri Star Wars Jedi: Fallen Order olabilir deniliyordu ve söylentiler gerçeğe dönüştü. Şimdi Prime Gaming üzerinden oyununuzu ücretsiz alabilirsiniz. Prime Gaming Bedava Star Wars Jedi: Fallen Order almak için yardım arıyorsanız aşağıdaki detaylı açıklama bulunan makalemize göz atabilirsiniz.

Bu oldukça başarılı TPP aksiyon macera oyunu, George Lucas tarafından yaratılan evrende, özellikle film destanının üçüncü ve dördüncü bölümleri arasında geçiyor. Oyundan sorumlu stüdyo olan Respawn Entertainment, Star Wars evrenini iyi hissettiklerini gösterdi ve RPG ve sould like unsurların eklenmesi, oyunu sadece macera değil aynı zamanda zorluklar arayan izleyiciler arasında popüler hale getirdi.

Ürün, hem endüstri medyası hem de oyuncular tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Bu, Metacritic’te (70 incelemeye göre 79/100) ve Steam’de (70.000’den fazla incelemenin %90’ı olumlu) yüksek ortalama puanlarla kanıtlanmıştır.

Star Wars Jedi: Fallen Order dışında Prime Gaming’ten ücretsiz alabileceğiniz başka oyunlar da var. Özellikle içlerinden dikkat çekeni Total War: WARHAMMER. Epic Store üzerinden oyunu ekleyebilirsiniz. Epic üzerinden oyun eklemek oldukça basit. Amazon Epic iş birliği sayesinde herhangi bir kod gerektirmeden, oyunu talep ettiğiniz taktirde, kurulan bağlantı sayesinde oyun doğrudan Epic Store kütüphanenize gidecektir. Daha fazla bilgi almak isterseniz yorumlardan bize yazabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Star Wars Jedi: Fallen OrderStar Wars Serisi

Bir Star Wars Kahramanı Cal Kestis'in Hayat Hikayesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
FIFA 20 Twitch Prime Paketi Avantajları Nasıl Alınır?