Haber

Hideo Kojima Radikal Bir Proje Planlıyor

Hideo Kojima son tweetinde “radikal” bir proje üzerinde çalıştığını duyurdu. Geliştirmeyi “bir sonraki seviyeye” taşımayı planlıyor.

Hideo Kojima, şüphesiz efsanevi bir video oyunu geliştiricisidir. Death Stranding veya Metal Gear Solid serisi gibi oyunların tasarımcısı ve yöneticisidir. Hayranları arasında yaklaşan çalışmaları hakkında birçok spekülasyon ve söylenti var. Geliştirici, Twitter’da onlara atıfta bulunarak, bu yıl Kojima Productions’ın başka bir teklifi üzerinde ana çalışmaya başlamayı planladığını bildirdi. Ayrıca, “radikal bir projeyle bir sonraki deney aşamasına geçmeyi” planladığını da sözlerine ekledi.

Kojima Productions’ın şu anda üzerinde çalıştığı şey gizemli duruyor. Birkaç sızıntı ortaya çıktı, ancak hangisinin doğru olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok. Japon stüdyosunun yaklaşan projesinin başka bir Silent Hill oyunu olacağı söyleniyor. Söylentiler ayrıca Microsoft ile bir işbirliğine işaret ediyor ve Norman Reedus, Death Stranding’in devamı ile ilgili müzakerelerden bahsetti. Ayrıca yeni projenin bir video oyunu olmayacağı da tahmin edilebilir. Geliştirici kısa süre önce filmlere ve dizilere odaklanmak için stüdyonun bir şubesini kurmuştu.

Hideo Kojima, hayranlarıyla kedi fare oynamayı çok seviyor. Umarız yakında çıkacak olan yapımı hakkında yeni bir şeyler öğreniriz. Ancak geliştiricinin hırslarını bilerek, daha önce görmediğimiz bir şey elde edeceğimizden emin olabiliriz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
HaberHayatta KalmaSons of Forest

Sons Of The Forest'un 5. Yamasında Oyuna Eklenen Yenilikler

Haber

Dark and Darker oyunu Steam'den geri çekildi

Haber

Herkes Microsoft'un Activision'ı satın almasını durdurmak istiyor

Haber

Genshin Impact Elemental Reaksiyonlar Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG New State’e yeni bir harita eklenecek