Oyuncu Donanımları

Samsung, en kıvrımlı, en iyi görünen oyun monitörünün daha küçük bir 4K versiyonunu duyurdu

Samsung, Odyssey Neo kavisli oyun monitörünün daha küçük bir versiyonunu duyurdu. Odyssey Neo G8, 2.500$’lık 49 inçlik Odyssey Neo G9 ile aynı 1000R eğriliğe sahip 32 inçlik bir oyun monitörüdür. R, yarıçap anlamına gelir ve monitör pazarında yaygın olan 1800R ve 1500R eğrilik ile karşılaştırıldığında, Samsung, çok daha iyi, kıvrımlı olan 1000R eğriliğinde uzmanlaşmıştır. Bu iki sistem Karşılaştırıldığında 1800R’yi düz bir panel gibi gösteriyor. G8 de benzer şekilde 2.000 nit maksimum parlaklığa sahip ve Quantum Mini-LED paneliyle mükemmel görüntü kalitesi vaat ediyor.

Samsung, Odyssey Neo G8 için bir fiyat veya çıkış tarihi paylaşmadı, ancak daha sonraki bir tarihe kadar sadece birkaç resim ve ayrıntı sunuyor. Boyut farkının yanı sıra, Odyssey Neo G8, G9’a benzer bir tasarım diline sahip, ancak temel fark, G8’in çözünürlüğü QHD Plus’tan 4K’ya yükseltmesi. Özellikle Samsung, bunun 240Hz yenileme hızını ve 1ms tepki süresini destekleyen ilk 4K monitör olduğunu söylüyor. Ayrıca AMD FreeSync Premium Pro ve Nvidia’nın G-Sync uyarlanabilir senkronizasyon teknolojisi ile uyumludur, bu nedenle GPU’nuzun 4K çözünürlüğü hızlı kare hızlarında itecek kadar güçlü olduğunu varsayarsak, oyunlarınız takılma ve yırtılma olmadan çalışması muhtemeldir.


Bu yazıyı dinleyebilirsin.


Samsung, bu haberi CES 2022 duyurularının saldırısından hemen önce paylaşmayı seçti, ancak fiyat ve bulunabilirlik gibi Odyssey Neo G8 hakkında daha fazla bilgi edinmek için ticaret fuarından sonraya kadar beklememiz gerekecek.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Oyuncu Donanımları

Oyun Monitörü Satın Alırken Dikkate Alınması Gereken En Önemli 10 Şey

Mobil Oyun

F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store'da Çıkacak

Hayatta KalmaMobil Oyun

Fortnite Mobile'ın Android Sıkıntısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG New State’e yeni bir harita eklenecek