Apex Legends

Apex Legends Dark Depths etkinliği yeni Arena haritası, kozmetikler ve daha fazlasını getiriyor

Apex Legends, 11 Ocak’ta başlayıp 1 Şubat’a kadar sürecek olan Dark Depths adlı yepyeni bir etkinliği tanıtıyor. Respawn ve EA, oynaması ücretsiz battle royale shooter oyunu Apex Legends için yepyeni sınırlı süreli etkinliği duyurdu. Dark Depths adlı etkinlik, Habitat adlı yeni bir Arena haritası, temalı kozmetikler ve daha küçük flaş etkinlikleri getiriyor.

Yeni Habitat haritası, birçok geçişe ve hızlı kaçamaklara izin veren bir harita olarak tanımlanırken, yeni ödüller arasında Apex Paketleri, Holosprays ve Dış Görünümler yer alıyor.

Ash, Horizon, Lifeline ve Fuse için Mağazadan satın alınabilecek Efsanevi görünümler de var.

Aşağıdaki resmi tanıtım fragmanına göz atın:

İşte yeni etkinliğin dökümü:

Yeni Arenalar Haritası: Habitat – Yeni Antillia takımadalarındaki en küçük adalardan biri olan Habitat 4, Erken IMC araştırma gruplarının büyük bir yerel Leviathan popülasyonunun adaya doğru çekildiğini görünce şaşırmasından sonra en iyi Leviathan üreme alanı olarak bilinir. Zamanla aşınmış ve dönüşmüş heyecan verici arazilerle dolu Habitat 4, adanın karşı taraflarında daha yüksek zeminlerde bulunan Mağara ve Yuva ile birlikte büyük bir şelaleye sahiptir. Yeni harita, kaydıraklara ve hızlı kaçışlara izin vererek, Legends’a bölündüğünde veya sayıca fazla olduğunda takımlarını hızlı bir şekilde destekleme fırsatı veriyor.

Flaş Etkinlikler – Legends, her hafta yeni bir dizi benzersiz ödül ve rozet kazanmak için mücadeleleri tamamlayabilir. Anahtar ödüller arasında Apex Paketleri, Holospray’ler, Dış Görünümler ve daha fazlası yer alır.
Temalı Kozmetikler – Efsaneleri derinlerden gelen dehşete dönüştüren temalı kozmetiklerin kilidini açın. Oyuncular Ash, Horizon, Lifeline ve Fuse için Efsanevi görünümler satın alabilirler.

Dark Depths Paketleri – Oyuncular, 400 Apex Coin karşılığında sınırlı süreli Dark Depths Paketlerini talep edebilir ve kozmetiklerin, silah tılsımlarının, izleyicilerin ve daha fazlasının kilidini açabilir. Paket, yinelenmeyen bir Karanlık Derinlik Tematik Etkinliği öğesinin kilidinin açılmasını garanti eder ve ayrıca metal işleme ile de üretilebilir.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Fortnite

Fortnite 19.10 Güncellemesi Bugün Çıkıyor Tilted Towers Geri Dönüyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends Sonunda Crossplay’e Kavuşuyor