Nişancı Oyunu

Yeni Serious Sam bu ay açıklanacak ve piyasaya sürülecek

Devolver Digital, önümüzdeki hafta yeni bir Serious Sam oyununu duyuracağını açıkladı. Dahası, oyunun bu ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Görünüşe göre önümüzdeki hafta Hırvat stüdyo Croteam’in popüler birinci şahıs nişancı oyunu Serious Sam serisinin bir sonraki bölümünün duyurusunu yapacağız. Bunun yanında, oyun bu ay içinde mağazalara da gelecek. Bu, yakın zamanda Croteam’i satın alan Devolver Digital tarafından Twitter’da paylaşılan bir teaser’dan ortaya çıkmış gibi görünüyor.

Tweet’e oyun motorunda kaydedilen kısa bir video eşlik etti. Malzeme, projeye ilk bakışı sunuyor ve bu sefer buzla kaplı yerleri ziyaret edeceğimizi gösteriyor.

Serinin en son bölümü Serious Sam 4. Oyun Eylül 2020’de PC’de piyasaya sürüldü ve geçen ay Xbox One ve Series X/S konsollarının yanı sıra PlayStation 4 ve 5’e geldi.

Yeni oyunun Serious Sam 5 olması pek olası değil. Genellikle serinin sonraki bölümlerinin ilk gösterimleri arasında uzun bir zaman vardı, bu yüzden beşinci tam teşekküllü oyunu çıkarmak için henüz çok erken gibi görünüyor. Ayrıca, arkasında Croteam dışında bir geliştirici bulunan serinin bir yan ürünü olma olasılığı da var (zaten bu tür birçok proje vardı, bu yüzden bir başkası şaşırtıcı olmaz).

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Star Wars Serisi

Respawn'ın Star Wars FPS Oyunu Söylentileri

League of Legends

Yeni League of Legends Oyunu Ortaya Çıkmış Olabilir

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Elder Scrolls Online Geliştiricileri Yeni DLC Hakkında Bilgiler Verdi