Apex LegendsPlaystation

Apex Legends’ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Apex Legends’ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir. Bunun yanında muhtemelen Xbox Series X/S versiyonun da aynı zamanda çıkması bekleniyor. PSN’de bulunan dosya bilgilerine göre PlayStation 5 kullanıcılarının Apex Legends’ın yerel sürümü için daha fazla beklemeleri gerekmeyebilir. PlayStationSize’a göre, güncellemeler için PSN’ye bakarken, güncelleme olmadan 80 GB’ın üzerinde indirme boyutuna sahip bir PS5 girişi bulundu. Bu, oyunun bir PS5 sürümünün yakında olduğu anlamına gelebilir ve bu aynı zamanda Xbox Series X/S sürümünün muhtemelen aynı gün olmasa da yakın zaman içinde gelmesini bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Oyun zaten hem PS5 hem de Xbox Series X/S ile geriye dönük olarak uyumludur, ancak konsolların hızlı yükleme süreleri, daha yüksek çözünürlüğü ve daha iyi kare hızları ile yerel bir sürüm iyi olurdu. Respawn geçmişte, Apex Legends’ın yeni nesil bir versiyonunun yapım aşamasında olduğunu söylemişti ve EA da bunu doğruladı. Ayrıca, oyun platformları arasında çapraz oynama çalışmaları da var, bu yüzden belki de bu güzel küçük özellik yeni nesil sürümlerin yakında piyasaya sürülecek olmasına işarettir.

Apex Legends oyuncuları, Sezon 12’nin yerel sürümlerin düşebileceği zaman olduğunu düşünüyor. Sezon için bir başlangıç ​​tarihi henüz onaylanmadı, ancak mevcut battle pass’a göre, Sezon 11’in 8 Şubat’ta veya civarında bitmesi bekleniyor. Yani, çok yakında olabilir. Yeni nesil sürümlerin ne zaman piyasaya sürüleceğinden emin olduğumuzda, size bildireceğiz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Korku

Dead Space Remake'i Bitirmek Ne Kadar Sürecek?

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

AksiyonMaceraNişancı Oyunu

Returnal PC Çıkış Tarihi ve Tam Sistem Gereksinimleri

Destiny 2Rehber

Destiny 2 Sinking Feeling shader nasıl alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends Sonunda Crossplay’e Kavuşuyor