Halo Infinite

Halo Infinite’in oyun içi mağazasında fiyatlar düşecek

Halo Infinite geliştiricisi, oyun içi mağazasında “fiyatları düşürmeye odaklandı” “Gelecek için öğrenmeye ve gelişmeye devam edebilmek için yeni şeyler deneyeceğiz.” şeklinde açıklamalar yapıldı. Detayları Halo Infinite ile ilgili haberimizin devamında bulabilirsiniz. Halo Infinite geliştiricisi 343 Industries, önümüzdeki hafta nişancı oyununun oyun içi mağazasında “değişiklikleri uygulamaya” başlayacak ve “bütün genelinde fiyatlandırmayı düşürmeye odaklandığını” vurgulayacak.

343 Industries’in tasarım başkanı Jerry Hook, “Lansmandan bu yana Mağaza, paketler ve fiyatlandırma konusundaki tartışmaları yakından izliyoruz” diye açıklıyor. “Verileri ve topluluk geri bildirimlerini kullanarak, Halo Infinite’de öğeleri nasıl paketleyeceğimiz ve fiyatlandıracağımızla ilgili değişiklikleri uygulamaya başlayacağız ve her şey önümüzdeki hafta başlayacak.”

Hook;

Salı gününden itibaren Mağaza deneyimi haftadan haftaya değişiklik gösterecek” diye ekliyor. “Genel olarak fiyatlandırmayı düşürmeye, paketlerimizde daha güçlü değerler sağlamaya, bireysel ürünleri paketlerin dışına çıkarmaya başlamaya ve daha fazlasına odaklandık. Gelecek için öğrenmeye ve gelişmeye devam edebilmemiz için sezonun geri kalanında yeni şeyler deneyeceğiz. Lütfen bu süreçte geri bildirimde bulunmaya devam edin ve önümüzdeki hafta Cyber ​​Showdown etkinliğinde görüşmek dileğiyle!

Merak ediyorsanız, oyuncular zaten hali hazırda bahsedildiği üzere muhtemel yüksek fiyattan satın alma yapmış kişilere geri ödeme yapılıp yapılmayacağını sordu, ancak henüz bu soruya yanıt gelmedi.

Hatırlatmak gerekirse; Halo’nun Xbox 360 sunucuları artık çevrimdışı. Etkilenen oyunlar arasında Halo: Reach, Halo 4, Halo 3, Halo 3: ODST, Halo: Combat Evolved Anniversary, Spartan Assault ve Halo Wars – yalnızca 360 sürümleri olmasına rağmen oyunlar hala oynanabilir, “çevrimiçi hizmetler zorluklar ve dosya paylaşımı artık mevcut olmadığından” sıkıntı çekebilirsiniz. Ayrıca geriye dönük uyumluluk yoluyla oynayan oyuncularda bundan etkilenecek. Bununla ilgili Instagram hesabımızdan paylaşım yapmıştık. Bizi Instagram’dan takip etmeyi unutmayın.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Halo Infinite

Halo Infinite, 2022 Yol Haritası ve Ağustos Sonunu Hedefleyen Co-op Hikaye Modunu Açıkladı

Halo Infinite

Halo Infinite'in Co-op Hikaye Modu Ertelendi Ne Zaman Çıkacak?

Halo Infinite

Yeni Ücretsiz Halo Infinite Görünümleri, Halo 5 Max Rank Ödülleriyle Neredeyse Aynı Görünüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir