Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

God of War, Steam’de sadece 24 saat içinde 60.000’den fazla oyuncuyla eşzamanlı bir zirveye ulaştı ve rakamlar tırmanmaya devam ediyor. Sadece 24 saat içinde, Sony Santa Monica’nın God of War reboot veriyonu Steam’de 50.000’den fazla eşzamanlı oyuncuya ulaştı. SteamDB’ye göre, oyunun dün piyasaya sürülmesinden bu yana eşzamanlı oyuncu sayısı artmaya devam ediyor ve bu yazı yazılırken rekor 64.312 eşzamanlı oyuncu olarak duruyor – tamamen tek oyunculu bir deneyim için fena değil.

God of War şu ana kadar PC için piyasaya sürülen üçüncü birinci taraf PlayStation oyunudur – Horizon: Zero Dawn ve Days Gone geçen yıl geldi ve Uncharted: Legacy of Thieves Koleksiyonu hala gelecek. Ve iyi haber şu ki, Sony Santa Monica, Digital Foundry’nin son analizinde bağlantı noktasını “basitçe sansasyonel” olarak nitelendirmesiyle PC’ye geçişi yönetmek için harika bir iş çıkardı. Bununla birlikte, God of War’ın yaratıcı yönetmeni Cory Barlog geçtiğimiz günlerde God of War’ın PC’ye gelişinin yaklaşan devamı olan Ragnarok’un PlayStation’dan PC’ye geçiş sürecinde zamanı kısaltıp kısaltmayacağı “hiçbir fikrinin” olmadığını söyledi.

Şu anda, her seferinde bir oyun alıyoruz, her birine bakıp ‘Tamam, bu en iyi şey mi?’ diye belirliyoruz” dedi. “Ve nasıl olduğunu ölçeceğiz. İnsanlar bundan hoşlanıyor mu? Doğru mu yaptık? Yanlış yaptığımız bir şey var mı? Bunu tekrar yaparsak gelecekte neyi daha iyi yapabiliriz? Ama günün sonunda, sonuçta bu Sony’nin kararı.

ICYMI, Valve geçen hafta sonu 28 milyon kullanıcıya ulaşan yepyeni bir eşzamanlı kullanıcı rekoru kırdı. Bu, 2020’de pandeminin başlangıcında eşzamanlı kullanıcı sayısının ilk kez arttığını gören Valve için uzun bir rekor kıran istatistik serisinin en sonuncusu. Tüm zamanların zirvesi şu anda 28.230.853 eşzamanlı oyuncuda bulunuyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
God of War: Ragnarok’un Çıkış Tarihi Ortaya Çıkmış Olabilir