AksiyonSavaş Oyunları

FromSoftware’in Armored Core 6 Çıkışı Yaklaşmış Olabilir, Ekran Görüntüleri ve Bilgi Sızıntısı

FromSoftware, Armored Core’un bir sonraki bölümü üzerinde çalışıyor olabilir. Oyuna ait olduğu iddia edilen ekran görüntüleri internete düştü.

En son Armored Core oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana uzun zaman geçti, bu nedenle serinin hayranları sabırsızlanıyor olabilir. Neyse ki, yakında oyunun bir sonraki bölümünün duyurusunu alacaklar gibi görünüyor. Web’de, henüz açıklanmayan Armored Core 6 ‘dan geldiği iddia edilen ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Sızıntı, Red Liquorice adlı bir ResetEra forum kullanıcısından geliyor. Birkaç gün önce FromSoftware’den yukarıda bahsedilen oyun hakkında bilgi içeren bir anket aldığını açıkladı. Mesaj başlığını vermedi, ancak Hidetaka Miyazaki tarafından tasarlanan bir dünyada geçen bir bilim kurgu oyunu olması gerekiyordu. Bu geliştirici en çok Dark Souls’un yaratılmasındaki rolüyle tanınır, ancak aynı zamanda Armored Core’un üç bölümü üzerinde de çalıştı.

Üstelik haberde oyunun sadece makine pilotlarının karşılaşabileceği tehlikelerle dolu uçsuz bucaksız bir dünyada geçeceği bilgisi de yer alıyor. Dövüşler hem ateşli silahların hem de yakın dövüş silahlarının kullanılmasıyla gerçekleşecek. Oyun ayrıca, silahlarını değiştirerek makineleri özelleştirmemizi sağlayacak.

Red Liquorice, aldığı ankette yer alması gereken birkaç ekran görüntüsü de paylaştı. Çeşitli yerlerde birbirleriyle savaşan çok sayıda makine ekran görüntüsü gösteriyorlar. Kuşkusuz, kısmen örtülüler, ancak sunulan ekran görüntülerinin Armored Core 6’dan olduğundan emin olan markanın hayranlarını heyecanlandırmak için yeterliydi.

Ancak yine de bu spekülasyonların resmi bir onayını beklemek zorundayız. Şimdilik, FromSoftware sızıntı hakkında yorum yapmadı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberSniper Elite

Sniper Elite 5: Zorluk Seviyeleri, Hangisini Seçmelisiniz?

RehberValorant

Valorant: Hesap Seviyenizi Nasıl Gizlersiniz?

Crysis

Hitman 3 oyun direktörü Crysis 4 geliştirmesine liderlik etmek için Crytek'e katıldı

Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
The Elder Scrolls Online Geliştiricileri Yeni DLC Hakkında Bilgiler Verdi