Elden Ring

Elden Ring, Steam İstek Listelerine Hakim Oluyor; Oyunun Karakter Sihirbazı Sızdırıldı

Elden Ring, Steam’de istek listelerine en sık eklenen oyun kategorisinde lider koltuğunda Dying Light 2’nin yerini aldı. Ayrıca FromSoftware tarafından çıkacak olan oyunun karakter editörü de internete sızdırıldı.

Daha bir hafta önce Dying Light 2’nin Steam’de istek listelerine en sık eklenen oyun olduğu ortaya çıkmıştı ve şimdi Techland’in oyununun bu kategorideki liderliğini kaybettiğini bildirmek zorundayız. Taht, bu alt türün babalarından gelen souls benzeri olan Elden Ring tarafından alındı. Her iki oyun da Şubat ayında piyasaya sürülecek – ilki ayın 4’ünde ve ikincisi ayın 25’inde.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde görebileceğiniz gibi, listedeki sonraki pozisyonlar God of War ve Hollow Knight: Silksong’un PC portu olan Party Animals tarafından işgal edildi. Bu yapımlardan sadece birinin çıkış tarihinin olması anlamlı görünüyor. Diğer oyunlarda da durum aynı – The Day Before, S.T.A.L.K.E.R. 2 için çıkış tarihlerini biliyoruz. Ancak Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ve Frostpunk 2’nin ne zaman çıkacağını bilmiyoruz. Bu da bizi en çok istediğimiz oyunların yakında çıkan veya çıkış takviminin dışında kalanlar olduğu sonucuna götürüyor.

Ve yukarıda bahsedilen Elden Ring’i sabırsızlıkla bekliyorsanız, size iyi haberlerim var. Oyunun karakter editörünü gösteren kısa bir video internete sızdırıldı. Bu son sürüm değil, bu nedenle altyazıları veya bir veya iki simgeyi hatadan saymayın, ancak video ne tür karakterler oluşturabileceğimize dair bir fikir veriyor. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

Haber

Elden Ring'den 40 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi, Yeni Düşmanlar ve Bosslar Karşınızda

Aksiyon

God of War Steam Oyuncu Sayısı İlk Günden Etkileyici Veriler Sunuyor

Aksiyon

Hitman Trilogy Yakında Game Pass ve Steam'de Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring PS5 indirme boyutu ve ön yükleme tarihi sızdırıldı