Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

The Lord of the Rings: The Card Game, yeni revize edilmiş bir çekirdek setle bu yıl muzaffer dönüşünü yapıyor. Yaşayan kart oyununun yeni versiyonu şu anda 69,99 dolardan ön siparişe açıldı ve yakında gönderilmeye başlayacak. Ön sipariş için ek macera senaryoları ve kahraman modülleri de mevcuttur.

Ekim ayında duyurulan The Lord of the Rings: The Card Game’in yeni gözden geçirilmiş versiyonu, birkaç önemli istisna dışında orijinaliyle neredeyse aynı. İlk olarak, oyun artık başlar başlamaz dört oyuncuya kadar (orijinalde bir veya iki oyuncu dışında) oynanabilir. Ayrıca, oyuncuların birden fazla oyunu birbirine bağlamasına izin veren özel bir kart alt kümesini içeren bir hikaye modu ile birlikte gelir.

10 yıldan uzun süredir orijinal oyunu oynayan sadık hayranlara selam vermek için geliştirici Fantasy Flight Games, bu yeni kartların hepsini web sitesinde ücretsiz olarak sunuyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Yeni NCSoft RTS oyunu duyuruldu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Masa Oyunları

Yeni Witcher Kart Oyunu Konsollar İçin Çıkmayacak

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty 2022, zayıf Vanguard satışları nedeniyle normalden daha erken yayınlanabilir