Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

The Lord of the Rings: The Card Game, yeni revize edilmiş bir çekirdek setle bu yıl muzaffer dönüşünü yapıyor. Yaşayan kart oyununun yeni versiyonu şu anda 69,99 dolardan ön siparişe açıldı ve yakında gönderilmeye başlayacak. Ön sipariş için ek macera senaryoları ve kahraman modülleri de mevcuttur.

Ekim ayında duyurulan The Lord of the Rings: The Card Game’in yeni gözden geçirilmiş versiyonu, birkaç önemli istisna dışında orijinaliyle neredeyse aynı. İlk olarak, oyun artık başlar başlamaz dört oyuncuya kadar (orijinalde bir veya iki oyuncu dışında) oynanabilir. Ayrıca, oyuncuların birden fazla oyunu birbirine bağlamasına izin veren özel bir kart alt kümesini içeren bir hikaye modu ile birlikte gelir.

10 yıldan uzun süredir orijinal oyunu oynayan sadık hayranlara selam vermek için geliştirici Fantasy Flight Games, bu yeni kartların hepsini web sitesinde ücretsiz olarak sunuyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Strateji

Victoria 3'ün çıkış tarihi muhtemelen 2022'nin sonlarına denk gelecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Nvidia’nın Derin Öğrenme Dinamik Süper Çözünürlük teknolojisi çıktı