Halo Infinite

Halo Infinite Yakında Oyunu Oynayarak Kredi Kazanmanıza İzin Verecek

343, bu güncellemenin ikinci sezona kadar geçerli olmayacağını söylüyor. Bu bir deneme değil: Halo Infinite yakında oyun içi mağazası için kredi kazanma yolunda oynamanıza izin verecek. 343 Industries üst düzey topluluk yöneticisi John Junyszek, bu gece Halo Waypoint forumlarında Amerikan PR işinde “Beyaz Saray haber dökümü” olarak bilinen bir yayında bunu doğruladı.

Junyszek, “Sürekli geri bildiriminiz sayesinde, 2. Sezonun Savaş Bileti’nde Kredilerin kazanılabileceğini onaylamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. “2. Sezona yaklaştıkça bu konuda paylaşacak daha çok şeyimiz olacak.”

Halo Infinite’in çok oyunculu modu Kasım ayında başladığından beri oyuncular, oynaması ücretsiz modelinin bazı yönlerini eleştirdiler. Bazıları, 343 Industries’in hızla ele aldığı, battle pass ilerlemenin çok zor olduğunu söyledi. Diğerleri, ücretsiz savaş geçişinin anlamlı ödüller açısından çok az şey sunduğunu söyleyerek kozmetiklere odaklandı ve sonuçta Halo Infinite’in oyun içi mağazasında mikro dönüşümlerin ardındaki tüm harika görünen şeyleri geride bıraktı.

Geçen hafta, 343 Industries mağazadaki fiyatları düşürme niyetinde olduğunu belirtti. Paketlerin etiket fiyatları bu hafta zaten bir düşüş yaşarken, Junyszek bu gece gelecek haftaki mağaza güncellemesinin ürünleri yalnızca pahalı paketlerin bir parçası olarak değil, parça parça satışa sunmaya başlayacağını söyledi.

Bu adımlar topluluk tarafından iyi karşılandı, ancak oynarken kredi kazanabilmeniz için battle pass’ı değiştirmek, muhtemelen Halo Infinite oyuncu tabanındaki en büyük istektir.

Şu anda, kredilerin tam olarak nasıl dağıtılacağı belli değil ve birçok açık soru bırakıyor. Oyuncular, bu sezonki XP takviyeleri ve meydan okuma takasları gibi, seviye atlayarak bunları periyodik olarak kazanacaklar mı? Gerçekten de anlamlı bir şekilde birinci sınıf kozmetik ürünleri satın almaya yetecek kadar kredi kazanabilecekler mi? En önemlisi, oyuncular kredi biriktirebilecek ve bunları gelecek sezonların savaş geçişlerinin ön maliyetine harcayabilecekler mi?

Halo Infinite’in yayıncısı olan Microsoft temsilcileri, bu sorulara hemen yanıt vermedi.

Halo Infinite’in ikinci sezonunun şu anda Mayıs ayında başlaması planlanıyor ve bu noktada, Infinite’de lansman sırasında bulunmayan önceki tüm Halo oyunları için temel bir unsur olan kampanyadaki işbirlikçi oyun desteği de eklenecek. Bu geceki Waypoint gönderisinde Junyszek, ekibin uzun süredir devam eden Büyük Takım Savaşı çalma listesi için düzeltmeler aramaya devam ettiğini, ancak bir zaman çizelgesi sunmadığını söyledi.

Salı gününden itibaren, 343 Industries (nihayet!) BTB temalı zorlukları haftalık rotasyonunuzdan kaldıracak, böylece muhtemelen devam edecek olan baskın bir mod için meydan okuma takaslarında yeni paranızı yakmanız gerekmeyecek. öngörülebilir gelecek için bunları biriktirmek mümkün olacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Halo Infinite

343 Industries'in Başka Bir Halo Projesi Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

Halo Infinite

Halo Infinite, 2022 Yol Haritası ve Ağustos Sonunu Hedefleyen Co-op Hikaye Modunu Açıkladı

Halo Infinite

Halo Infinite'in Co-op Hikaye Modu Ertelendi Ne Zaman Çıkacak?

Halo Infinite

Yeni Ücretsiz Halo Infinite Görünümleri, Halo 5 Max Rank Ödülleriyle Neredeyse Aynı Görünüyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Halo Infinite oynamak için Halo serisini bilmeniz gerekiyor mu?