Rol Oyunu

Horizon Forbidden West, PS5’inizde 100 GB’a kadar yer kaplayabilir

Horizon Forbidden West’in PS5 dosya boyutuyla ilgili daha fazla ayrıntı çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Yılbaşından hemen önce ortaya çıkan bilgilere ek olarak, Twitter kaynağı PlayStation Game Size, PS5’teki Horizon Forbidden West boyutunun muhtemelen dil paketleri nedeniyle bölgeye göre değişeceği haberleri de dahil olmak üzere artık dosya boyutuyla ilgili daha kesin ayrıntılara sahip olduğunu iddia ediyor. Oyun henüz Japonya’da çıkmamış ve dolayısıyla ABD’de henüz veritabanına eklenmemiş olsa da, aksiyon RPG’sinin başlangıçta belirtilenden biraz daha zayıf olacağı bildiriliyor, ancak yine de 85,9 GB’lık bir yer kaplayacak. .

Orijinal olarak bildirilen 96.3 GB, şimdi Avrupa sürümüne ait gibi görünüyor, ancak dosya boyutları, güncellemeler ve ilk yamalar uygulandıktan sonra veritabanı listesinde verilen tahminlerden 20 GB’a kadar daha büyük olabileceğinden, bu, Avrupalı ​​oyuncuların Horizon Forbidden West oynamak istiyorlarsa PS5 cihazlarında 120Gb gibi bir alan açmaları gerektiği anlamına gelebilir.

ABD’li oyuncuların “sadece” 85.9 GB boş alana ihtiyacı olacak

Muhtemelen sadece İngilizce dil paketi ekli olacağından US etiketli oyunu alanların indirmesi gereken dosya boyutu daha az olacak. Avrupa’da ise İngilizce’den farklı olarak Almanca, İspanyolca ve belki Rusca dahil birden fazla dil olduğundan EU etiketli oyunu alanlar, (ülkemizde dahil) daha fazla dosya indirmek zorunda kalacaklar.

Orijinal olarak bildirilen 96.3 GB, şimdi Avrupa sürümüne ait gibi görünüyor, ancak dosya boyutları, güncellemeler ve ilk yamalar uygulandıktan sonra veritabanı listesinde verilen tahminlerden 20 GB'a kadar daha büyük olabileceğinden, bu, Avrupalı ​​oyuncuların Horizon Forbidden West oynamak istiyorlarsa PS5 cihazlarında 120Gb gibi bir alan açmaları gerektiği anlamına gelebilir.

Henüz, PS4 sahiplerinin ihtiyaç duyacağı alan miktarı hakkında resmi veya başka bir bilgi yok, ancak her zaman olduğu gibi, bunu en kısa sürede size bildireceğiz. Son PS5 dosya boyutu, elbette, 11 Şubat veya civarında olması beklenen ön yükleme başladığında resmi olarak onaylanacak.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Neden Çok Popüler?

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Lisa - en iyi build (Elektro)

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Para Birimleri

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bu oyun kolu, Android telefonunuzu taşınabilir bir Xbox’a dönüştürüyor