Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Bir buçuk yıldan az bir desteğin ardından oyun, geri dönüştürülmüş eski sezonlar döngüsüne girecek. Ubisoft, Watch Dogs: Legion’ın 5.6 güncellemesinin oyunun resmi web sitesinde yaptığı bir yayınla son güncelleme olacağını duyurdu. Duyuru, yeni çok oyunculu modlar, karakterler ve herkesin favori huysuz hacker Chicago’lu Aiden Pearce’ın yer aldığı hikaye DLC, Bloodline dahil olmak üzere Legion için bir yıl ve üç aylık güncellemeleri takip ediyor.

Watch Dogs Legion’ın son yeni çok oyunculu sezonu Stripes planlandığı gibi devam edecek. Stripes’ın sona ermesinin ardından, oyun, çok oyunculu için ömür sonu moduna girecek ve 3-5 sezon arasında süresiz olarak (veya en azından sunucular kapatılana kadar) dönecek.

Resmi açıklamalarına göre: “80 rütbe içeren mevcut sezon 4 Rebels pisti 22 Ocak 2022’ye kadar devam edecek, ardından Sezon 5 Stripes gelecek. Bundan sonra, Sezon 3-5 döngüye devam edecek ve oyuna geri dönecek, geçmişte kaçırmış olabileceğiniz ödülleri kazanma fırsatı olacak; ama yeni herhangi bir içerik göremeyeceksiniz.

Bir yıldan biraz fazla süren güncellemeler, sürekli canlı hizmet oyunları çağımızda kesinlikle göze çarpıyor, ancak Watch Dogs tipik olarak daha çok tek oyunculu bir seriydi. Bir hikaye genişletmesi ve bir yıllık çok oyunculu güncellemeler, çok oyunculu olduğu kadar tek oyunculu bir kampanya ile büyük bir sürüm için makul bir teklif olarak çoğu kişi tarafından kabul ediliyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Oyun Monitörü Satın Alırken Dikkate Alınması Gereken En Önemli 10 Şey