Rol Oyunu

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?

Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır? Bu soruya yanıt bulduğunuzda ve bu eşyayı elde ettiğinizde neler yapabileceğinizi de yazının sonunda açıklıyoruz. Sharp Claws, Monster Hunter Rise’da önemli bir giriş malzemesi olarak hizmet eder ve birkaç zırh ve silahın yapımında hayati öneme sahiptir.

Monster Hunter Rise artık PC’de mevcutken, zafer peşinde koşan yeni ve eski bir avcı dalgası oldu. Monster Hunter Rise, kıdemli oyuncular için başlangıç ​​ekipmanı sağlama konusunda cömert olsa da, hala yapılması gereken bazı toplama ve üretim işleri var. Bu süreci hızlandırmak ve üretim sürecini kısaltmak için bir veya iki kılavuza sahip olmak size yardımcı olabilir. Erken bulunan ve çeşitli setlerde kullanılabilen bir işçilik bileşeni Sharp Claws’dır. Ludroth ve Jagras gibi çeşitli düşük seviyeli küçük canavarlarda bulunurlar ve Bone Scythe ve Bone Helm gibi çeşitli zırh ve silah parçalarının yapımında anahtardırlar.

Sharp Claws Nerede Bulunur?

Hangi yaratıklardan Sharp Claws düşme şansı ne kadar aşağıda belirttik. Giriş seviyesi bir malzeme olan Sharp Claws bu nedenle düşme oranı yüksek bir malzeme denilebilir. Aşağıdan kontrol edin.

Ludroth Düşük Dereceli – %12
Jagras Düşük Dereceli – %12
Uroktor Düşük Dereceli – %18
Rachnoid Düşük Dereceli – %15
Izuchi Düşük Dereceli – %15+

Sharp Claws Nerelerde Kullanılır?

Silah Üretimi

Sharp Claws elde ettikten sonra ne yapacağınızı bilmiyorsanız sizlere yardım edelim. Monster Hunter Rise’da Sharp Claws bulduktan sonra belirtilen biktarlarda kullanarak üretim gerçekleştirebilir ve silah ile zırh yapabilirsiniz.

 • Bone Scythe (x3)
 • Bone Scythe II (x2)
 • Bone Slasher (x2)

Zırh Üretimi

Monster Hunter Rise’da Sharp Claws ile bir kaç silah üretebilmenize rağmen en çok bu ürünle zırh üretilebiliyor. Bunların hangileri olduğunu ve ne kadar Sharp Claws gerektiğini yazdık. Aşağıdan inceleyin.

 • Death Stench Muscle (x2)
 • Death Stench Grip (x2)
 • Anjanath Mail (x2)
 • Bone Helm (x1)
 • Rhenoplos Mail (x1)
 • S. Studded Hat (x2)
 • Uroktor Torso (x1)
 • Izuchi Mail (x1)
 • Izuchi Coil (x1)
 • Bone Vampraces (x1)
 • Droth Greaves (x1)
 • Ludroth Greaves (x2)
 • Nargacuga Mail (x2)

Peki yukarıda en başta listelediğimiz ve Monster Hunter Rise’da Sharp Claws elde edebileceğiniz yaratıkları nasıl bulacaksınız? Bu soruyu soran varsa hemen aşağıdaki bilgilendirici kısmı okusun.

Ludroth, Sular Altında Orman ve Lav Mağaralarında bulunur ve “Ladies of the Lake” ve “Like a Flash of Lightning” görevlerinde hedeftir. Jagras sadece Tapınak Harabelerinde ve “Unpious Peons” ve “Like a Flash of Lightning” görevlerinde bulunabilir. Uroktor, Lava Caverns’ın 13 ve 14. alanlarında ve “The Lava Caverns Sweep” ve “Lava Caverns Alt Kamp Güvenliği” görevlerinde bulunur.

Rachnoid, “The Lava Caverns Sweep” görevine ek olarak Sandy Plains ve Lava Caverns’de bulunur. Izuchi, “Bakımla İlgili Yardım”, “Dövülmüş Yoldan Uzak”, “Dango Görevi” ve “Tapınak Harabeleri Alt Kamp Güvenliği” görevlerine ek olarak Tapınak Harabeleri ve Buz Adalarında bulunabilir. İster tek başına avlansın, ister bir göreve katılın, oyuncular bu canavarlarla neredeyse her yerde karşılaşacaklar.

Hedefli avlarda veya diğer avlardayken Sharp Claws hasat etmenin birçok yolu vardır. Neredeyse her bölgede bol miktarda bulunan küçük canavarlarla, oyuncular, istedikleri teçhizatı yapmak için ne kadar çok ihtiyaçları olursa olsun, farmlama konusunda çok az sorun yaşayacaklardır. Onlara ihtiyaç yoksa, ürün 50 Zenny‘ye satılır.

Monster Hunter Rise artık Nintendo Switch ve PC için mevcut.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Monster Hunter World: Iceborne Yeni Güncelleme İki Yeni Zor Ejderhayı Oyuna Ekliyor