Aksiyon

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’nın Oynanış Videosunun Yanında Yayın Tarihi Açıklandı

Yepyeni bir oynanışa genel bakışın yanı sıra, LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’nın 5 Nisan 2022’de piyasaya sürüleceği doğrulandı. Çok gecikmeli LEGO Star Wars: Skywalker Saga’nın en yeni sürümü, Skywalker Saga’daki dokuz filmin LEGO versiyonlarını ve bu oyunun LEGO oyunlarında çok uzun süredir görülen formülü nasıl değiştirdiğini gösteriyor. Ayrıca, oyun içinde kilidi açıldıktan sonra oynanabilecek 300’den fazla karakterden bazılarına da bir bakış atıyoruz.

Lego Star Wars Oyunu

Önceki girişlerden çok daha yakın ve kişisel olan üçüncü şahıs (LEGO?) aksiyonunun çoğunu görmenin yanı sıra, orijinal üçlemenin, ön bölüm üçlemesinin ve devam filmi üçlemesinin başlangıcından başlamayı seçtiğimizi görüyoruz – Star Wars’un her döneminin hayranlarına seçtikleri yere atlama şansı veriyor. Sonraki bölümler kilitlendi ve her üçlemenin hikayesini oynadıkça erişilebilir olacak.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, oyuncuların en sevdikleri Star Wars anlarında yer almalarına izin verirken, onlara her yaştan çocuğa hitap etmesi amaçlanan eğlenceli ve çekici bir tutumla anlatıyor. Ayrıca, siz daha fazla gezegeni ziyaret ettikçe büyüyecek bir Galaksi Haritası olacak. Haritayı açıp bu gezegenlerden herhangi birine seyahat edebilir ve Star Wars’un en ikonik araçlarından bazılarında uzay savaşları yaparken onlara seyahat edebilirsiniz.

Her görevde ayrıca oyuncuların daha gizli bir yaklaşım seçerek veya ateşli silahlarla daha doğrudan bir yaklaşım seçerek keşfedebilecekleri birden fazla rota olacak.

Açıkça tamamlanması gereken bir ana hikaye olacak, ancak oyuncular aynı zamanda görülmeyi ve tamamlanmayı bekleyen yan görevler ve diğer gezegenlerle çok çok uzaklardaki galaksiyi keşfetmeye teşvik ediliyor.

Oyuncular, Jedi, Hero, Scavenger, Scoundrel, Bounty Hunter, Villain, Dark Side, Astromech Droid gibi çeşitli karakter sınıflarında yükseltmelere yatırım yapmak için kullanabilecekleri Kyber Bricks bulabileceklerinden, yükseltme sistemi ve Protokol Droidi de yeniden işleniyor.

Fragman, kilidi açılabilen ve oyun içinde bir tür hile görevi gören bazı komik ekstralara bir bakışla sona eriyor. Bunlar arasında Studs x10, Super GNK Droid, Porg Companion, Baget Işın Kılıçları, Galaxy Rave, Televizyon Modu, Hologram Modu, Retro Modu, GNK Sivilleri, Mumble Modu, Komedi Silahları, Gökkuşağı Efektleri, Cantina Müziği ve daha fazlası bulunur.

lego star wars oyunu

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
AksiyonHaberMacera

Marvel's Spider-Man 2, 11 Milyon Satış Adetini Aştı

AksiyonMacera

Skull and Bones 30 Mayıs - 6 Haziran Tarihleri Arasında Ücretsiz

AksiyonNişancı Oyunu

Yeni Çıkacak Doom Oyununun Adı Belli Oldu Xbox Games Showcase'de Tanıtılacak

AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Shadow Warrior 3 Çıkış Tarihi Sızdırıldı