Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise: Dragonhusk Shard Nerede Bulunur?

Dragonhusk Parçaları arayan Monster Hunter Rise oyuncuları, bu rehberimizde materyali toplamak için mükemmel bir yol bulabilir. Dragonhusk Shards, Monster Hunter Rise’da bir dizi silah ve zırh parçası oluşturmak ve ayrıca birkaç silah yükseltmesi yapmak için kullanılabilen bir işçilik malzemesidir. Bu çok sayıda kullanım, birçok oyuncunun, nerede arayacağından emin olamasalar da, Dragonhusk Parçalarını ele geçirmek isteyeceği anlamına gelir. Neyse ki Monster Hunter Rise’da Dragonhusk Shards‘ı bulmak özellikle zor değil ve bu rehber, Monster Hunter Rise oyuncularını doğru yöne yönlendirmek için burada.

Monster Hunter Rise: Dragonhusk Parçaları Nasıl Elde Edilir?

Dragonhusk Shards peşinde olan oyuncular, dikkatlerini Frost Islands‘a dağılmış Bonepillere çevirmelidir. Gerçekten de, bu üretim malzemesi Bonepiles’ten yağmalanmıştır ve MH Rise’ın Frost Adalarında bu Toplama Noktalarından altı tanesi vardır. Bu noktaları ziyaret etmek için önerilen bir rota aşağıda bulunabilir ve onu takip eden hayranlar oldukça hızlı bir şekilde büyük miktarda Dragonhusk Parçası biriktirebilirler.

Bu rotanın nasıl izleneceği konusunda kafa karışıklığı olmaması için, Frost Islands Ana Kampından Bonepile #1’e gidilerek başlıyor. Bu yığın yağmalandıktan sonra, Monster Hunter Rise oyuncuları Alt kamp 2’ye gitmeli ve güneydeki sığ suda bulunan Bonepils #2 ve #3’ü yağmalamalıdır. Monster Hunter Rise oyuncuları daha sonra yer altına giden tünele girmek için kuzeye ve alan 12’deki Bonepile #4’e gitmelidir.

Oyuncular şimdi alan 11’den geçen ve yeraltından çıkan yolu takip etmeye devam etmelidir. Tünelden çıktıktan sonra, hayranlar MH Rise’daki Palamute‘larını kullanarak hemen sollarındaki uçurum yüzünü ölçeklendirmeli ve Bonepile #5’i yağmalamalıdır. Oyuncular daha sonra yükselişlerine devam etmeli ve sarmaşıklarla kaplı bir duvara tırmandıktan hemen sonra Bonepile #6’yı bulacaklar. Bu son Bonepile yağmalandığında, oyuncular Ana Kampa dönmeli ve ihtiyaç duydukları tüm Dragonhusk Parçalarına sahip olana kadar bu işlemi tekrarlamalıdır.

Unutulmamalıdır ki, Frost Islands’ta bir Upsurge: Bonepiles olması mümkündür ve oyuncular geldiğinde bundan faydalandıklarından emin olmalıdırlar. Böyle bir Yükselişin gerçekleştiğini doğrulamak için Monster Hunter Rise oyuncuları, Monster Hunter Rise’ın Kamura Köyü’nden erişilebilen Frost Islands Expedition’ın “Yerel Bilgi” bölümünü kontrol etmelidir. Bir oyuncunun Upsurge: Bonepiles sırasında Dragonhusk Shards toplaması kesinlikle zorunlu olmasa da, bunu yapmak için kesinlikle en iyi zamandır.

Monster Hunter Rise artık Nintendo Switch ve PC’de mevcut.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise: Sunbreak Haziran'da çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Monster Hunter Rise: Sharp Claws Nereden Alınır?