Elden Ring

Elden Ring sonunda yayınlanabilir sürüme geçti

25 Şubat’ta satışa hazır olacak Elden Ring için konuyla ilgili bir duyuru yapıldı. FromSoftware’in merakla beklenen aksiyon-RPG’si (ve Game of Thrones yazarı George R.R. Martin’den ek dünya inşa etme unsurları içeren) Elden Ring, resmen altın sürümde. Yani yayınlanabilir durumda. @EldenRingUpdate tarafından Twitter’da açıklandığı gibi, bir Taipei Game Show videosu, oyunun artık altın değerinde olduğunu ve 25 Şubat’ta PC ve konsollarda piyasaya sürülmesi konusunda herhangi bir gecikme olmayacağını doğruluyor.

Bu terime aşina olmayanlar için altın sürüm yani “Gone Gold”, oyunun geliştirme sürecinde önemli bir adım sunuyor çünkü oyunun ana sürümünün tamamlandığını ve dijital ve disk tabanlı kopyalara dönüştürülme yolunda olduğunu gösteriyor.

Başlangıçta bu ay piyasaya sürülmesi nedeniyle, sosyal medyadaki hayranlar, oyunun en son Şubat çıkış tarihi için her şeyin planlandığı gibi olduğunu duymaktan memnun olacaklar. Yeni bir videoda açıklandığı gibi, FromSoftware‘den Yasuhiro Kitao, Taipei Game Show’daki bir sunum sırasında hayranlara oyunun gelişimi hakkında daha fazla güvence verdi. Geliştirmenin sorunsuz olup olmadığı sorulduğunda Kitao, “Öyle. Elden Ring’in ilk olarak bu yılın Ocak ayında piyasaya sürülmesi planlanıyordu ve bir kez Şubat’a ertelendi. Ama lütfen emin olun, oyun 25 Şubat’ta satışa hazır olacak. Ana sürüm zaten gönderildi ve şu anda ekip, oyundaki her şeyin böyle olduğundan emin olmak için bir günlük yama üzerinde çalışıyor.”

İndirime daha bir ay varken Elden Ring, 2022’ye Steam’in en çok istek listesine eklenen oyunu olarak doğru bir başlangıç ​​yaptı. Hidetaka Miyazaki‘nin yönettiği oyun, bu ay Techland’in Dying Light 2’sinden farkla en üst sırada yer aldı ve zombi açık dünya aksiyon RPG’sindeki on iki aylık bir galibiyet serisini sonlandırdı. Bununla birlikte, oyunun yayın öncesi başarısına dair haberler sürpriz değil. Oyunun güzel ortamlarının ve dev boss görüntülerinden karakter editörünün sızdırılmış bir versiyonuna kadar, hayranlar gelecek ayki lansmandan önce ellerinden gelen tüm içeriği merak ediyor gibi görünüyor.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
AksiyonMaceraMafia Definitive Edition

Mafia Definitive Edition: An Offer You Cant Refuse Göreviyle İlgili Herşey

GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

KonsolRehberXbox

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Elden Ring PS5 indirme boyutu ve ön yükleme tarihi sızdırıldı