Elder Scrolls 6

Elder Scrolls 6, görünüşe göre hala ön üretim aşamasında

Elder Scrolls 6, görünüşe göre hala üretim öncesi aşamada. Yeni bilgiler, bir Bethesda İK çalışanının, ekran görüntüsünü hemen aşağıda görebileceğiniz LinkedIn profilinin izniyle geliyor. Geliştiricinin profili – birkaç Bethesda hayranı tarafından görüldüğü gibi – özellikle geliştirme stüdyosunun The Elder Scrolls 6’nın yapım öncesi aşamasında olduğunu belirtiyor.

Her şey düşünüldüğünde bu büyük bir sürpriz olmamalı. Bethesda’nın yirmi yılı aşkın bir süredir ilk yeni IP’si olan Starfield’ı, bu yılın Kasım ayında piyasaya sürülmesine hala dokuz aydan fazla bir süre kaldı, bu nedenle geliştiricinin devam etmeden önce Starfield’ı tamamlamak için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, The Elder Scrolls 6 Bethesda tarafından ilk kez duyurulduğundan beri, haberler inanılmaz derecede yetersiz. Microsoft’un satın alınmasından sonra, yeni RPG’nin Xbox konsoluna özel olarak planlandığı bildiriliyor, Xbox patronu Phil Spencer’ın geçen yıl Kasım ayında ima ettiği bir şey muhtemelen gerçeğe dönüşecek.

Bunun dışında Bethesda kreatif direktörü Todd Howard, Bethesda’nın dahili geliştirme programını göz önünde bulundurarak The Elder Scrolls 6’nın 2027 kadar uzakta olabileceğini ima etti. Howard, oyunlar için dört ila beş yıllık geliştirme dönemini özellikle vurguladı, yani Starfield bu yıl 2022’de piyasaya çıkarsa, Elder Scrolls serisine bir sonraki giriş 2027’ye kadar gelmeyebilir.

En azından önümüzdeki birkaç yıl boyunca, Starfield’a sıkı sıkıya bağlanabilirsiniz. Bethesda’nın bir sonraki oyunu bu yıl 11 Kasım’da çıkacak ve PC, Xbox Series X ve Xbox Series S’de Xbox Game Pass’in ilk gününde piyasaya çıkacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolRehberXbox

Xbox Hata Kodu 0x87e11838 Çözüm

MMORPG

Söylentiler, Mandalorian MMO'nun Xbox'a Özel Olacağına İşaret Ediyor

Xbox

Xbox Series X artık bir düğmeyle TV'nin konsola geçmesini sağlıyor

Starfield

Starfield Videosu Robotik Asistan VASCO'yu Ortaya Çıkardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Oyun Monitörü Satın Alırken Dikkate Alınması Gereken En Önemli 10 Şey