Pubg New State

PUBG New State’e yeni bir harita eklenecek

Krafton, mobil oyunu PUBG New State için yepyeni bir harita yayınladı. PUBG New State’in yeni haritası, 2022’nin ortalarında piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı. Oyunculara gönderdikleri “Mutlu Yıllar” mesajında ​​Krafton, PUBG: New State’in gelecekteki içeriğiyle ilgili birkaç yeni ayrıntı paylaştı. Geliştiriciler, şu anda PUBG New State için yepyeni bir harita üzerinde çalıştıklarını doğruladılar ve hatta yeni savaş alanının birkaç ekran görüntüsünü paylaştılar. Bunları aşağıda ve yukarıdaki başlık resmimizde kontrol edebilirsiniz.

Harita, PUBG New State’in fütürist görünümünü koruyor ve ortamların oldukça havalı göründüğünü söylemeliyiz. Kesinlikle Krafton’ın PUBG oyunları için şimdiye kadar yayınladığı daha iyi görünen haritalardan biri.

Yeni harita 2022’nin ortalarında gelecek, ancak kesin çıkış tarihine sahip değiliz. PUBG içerisinden PlayerIGN, PUBG New State haritasının PUBG için yeni Kiki haritasıyla aynı anda gelebileceğini ortaya koyuyor: Battlegrounds, Krafton’ın amiral gemisi ve en büyük PUBG başlık sürümlerinden birisi. Sonuç olarak, yeni haritaya hala aylar var, bu yüzden oyuncuların New State’deki iki ana harita olan Troi ve Erangel 2051’e bağlı kalmaları gerekecek.

PUBG New State artık hem iOS hem de Android mobil cihazlarda kullanılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Pubg New State

PUBG: NEW STATE, en son güncellemede yeni Round Deathmatch Modu, yeni silahlar ve daha fazlasını ekliyor

Pubg New State

PUBG New State grafik sorunları ve çökmeleri nasıl düzeltilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG Mobile, Squid Game benzeri bir oyun modu ekliyor