Nişancı Oyunu

Yakında başka bir Plants vs Zombies aksiyon oyunu beklemeyin

Plants vs Zombies’in geliştirme ekibi bölündü ve farklı projelere taşındı. Bu açıdan son duruma bakacak olursak Plants vs Zombies geliştiricilerinden yakın zaman içinde yeni bir Plants vs Zombies oyunu beklemek hata olur. Son oyunun üzerinden iki yıl geçmiş olması ise durumu daha kötü hale sokuyor lakin ekip başka bir işle meşgul. Serinin hayranlarını üzecek bir ihtimalden daha bahsetmek gerekirse bir daha hiç Plants vs Zombies oyunu çıkmayabilir.

Plants vs Zombies: Battle for Neighborville iki yıl önce piyasaya sürüldü, ancak ünlü bir seride büyüleyici bir tasarıma sahip iyi bir nişancı olmasına rağmen, hiçbir zaman büyük bir hit olmadı. Bu, aynı temaya sahip üçüncü oyundu (Plants vs Zombies: Garden Warfare ve devamı dahil) ve görünüşe göre son da olabilir.

Bir süre önce yayınlanmış olmasına rağmen, eski serinin Kreatif Direktörü Justin Wiebe’ye göre, yakın zamanda Resetera’da ekibin bölündüğü ve başka projelere taşındığı fark edildi. Bu seride daha fazla oyun olmasını kesinlikle önemsemezdik, ancak durum buyken yeni bir Plants vs Zombies oyunu beklemek yanlış olacaktır.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
She-Hulk, Marvel’in Yeni DLC Karakteri Olabilir