Rol Oyunu

Riftbreaker, Game Pass Sayesinde Satış Rakamlarını Artırdı

Studio Exor, The Riftbreaker’ın yüksek satış rakamlarını açıkladı ve oyunu 2022’de geliştirmeyi planlıyor. Exor, The Riftbreaker’ın satış sonuçlarıyla övündü. Tüm donanım platformlarındaki satışlar 350 bin kopyayı aştı. Oyun, Game Pass aboneliğinin bir parçası olarak PC ve Xbox konsollarında da mevcuttur. Bu hizmet aracılığıyla oyuna giren kullanıcıları hesaba katarsak, The Rifbreaker’ı oynayan yarım milyonu aşkın bir oyuncu olduğu düşünülüyor.

Riftbreaker, 14 Ekim’de PC, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Geriye dönük uyumluluk sayesinde, Xbox Series X/S ve PS5 sahipleri de oyunu oynayabilir.

Ekim ayından 2021’in sonuna kadar içerik oluşturucular bir düzineden fazla güncelleme yayınladı. Yavaşlamak ve 2022’nin oyunun hayranları için eşit derecede zengin olacağına söz vermek niyetinde değiller. Ocak ayının sonunda, oyun dengesini iyileştiren (özellikle gelişimcilerin işleyişini), farenin optimizasyonunu ve çalışmasını iyileştiren (özellikle pc düşük fps ürettiğinde) ve oyuncular tarafından bildirilen hataları düzelten yamalar alacağız. Ek olarak, yakın zamanda piyasaya sürülen modlama araçlarında düzeltmeler bekleyebiliriz.

Mart ayının sonunda veya Nisan ayında, Riftbreaker’ı ek bir biyomla zenginleştirecek ve yabancı gezegenin daha önce erişilemeyen bölgelerini keşfetmemizi sağlayacak olan Dünya Genişletme güncellemesini alacağız. Konum, benzersiz flora ve fauna ile yeni hava olayları, silahlar, teknolojiler, öğeler ve yükseltmeler sunacak. Tüm bu yenilikler, hayatta kalma modunda ücretsiz olarak sunulacak. Aynı zamanda, bu lokasyonlarda yer alan bir hikaye kampanyasıyla birlikte ücretli bir DLC yayınlanacak.

İçerik oluşturucular ayrıca Riftbreaker’a çok oyunculu modu eklemek için çalışıyorlar. Üzerindeki çalışmalar diğer yeniliklere paralel olarak çalışır. Multiplayer, oyun kodunun büyük bir bölümünün yeniden oluşturulmasını gerektiriyor, bu yüzden 2022’nin sonuna kadar beklememiz gerekecek. Ancak, beta testleri bundan önce başlamayabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Simülasyon

Cities: Skylines Airports DLC Bugün Geliyor

Rol Oyunu

Watch Dogs: Legion artık güncelleme almayacak

Among Us

Among Us'a Arkadaş Listesi Özelliği Geliyor

Apex LegendsPlaystation

Apex Legends'ın PlayStation 5 sürümü yakında gelebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil Village, 2021 Steam Ödülleri’nde Yılın Oyunu ödülünü kazandı