Rol Oyunu

The Elder Scrolls Online Geliştiricileri Yeni DLC Hakkında Bilgiler Verdi

The Elder Scrolls Online’ın geliştiricileri, bir sonraki genişleme paketinin tanıtımını yapmaya başladı. Video, Deniz Elflerinin yaşadığı adaları ziyaret edeceğimizi gösteriyor. ZeniMax Online Studios, The Elder Scrolls Online için bu yıl çıkacak yeni içeriğin tanıtımını yapan bir video yayınladı. Video, ziyaret edeceğimiz yere biraz ışık tutuyor.

Teaser, DLC’nin eyleminin bir takımadada bulunan Pyandonea krallığında geçeceğini öne sürüyor. Bu bölge, Deniz Elfleri olarak da bilinen Maormer ırkının temsilcileri tarafından kontrol edilmektedir. Arazi şimdiye kadar serinin hiçbir bölümünde görünmedi, bu yüzden onu keşfetme olasılığı The Elder Scrolls evreninin hayranları için büyük bir zevk olmalı. Eklentinin resmi duyurusu için uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. Bu yıl 27 Ocak’ta bir Twitch akışı sırasında resmi olarak açıklanacak.

The Elder Scrolls Online, 2014’te PC’de çıkış yaptı ve bir yıl sonra PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlandı. Geçen yıl oyun, son nesil konsolların sürümlerine kıyasla birden fazla görsel iyileştirme sunan Xbox Series X/S ve PlayStation 5 yükseltmelerini aldı.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol OyunuUzay Temalı Oyunlar

Star Citizen 700 Milyon Dolarlık Rekoru Kırdı ve Hala Yayınlanma Tarihi Belli Değil

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Elder Scrolls 6 PS5 İçin Çıkmayabilir. PC ve XSX/S’e Özel Çıkması Daha Olası