Nişancı Oyunu

Stalker 2’nin 2022 sonbahara ertelendiği bildiriliyor

Ukraynalı YouTuber Oldboi, Stalker 2’nin Nisan 2022’de çıkmayacağını iddia ediyor. Bunun yerine, GSC Game World yakında Sonbahar 2022’ye bir gecikme ilan edecek. Stalker hayranları uzun yıllardır yepyeni bir Stalker oyunu bekliyor ve bu uzun bekleyiş nihayet bu yıl sona erecek. Merakla beklenen Stalker 2 oyununun arkasındaki geliştirme ekibi olan GSC Game World, oyunun 28 Nisan 2022’de piyasaya sürülmesinin planlandığını daha önce açıklamıştı ve bu, hayatta kalma dehşetinin tüm hardcore hayranları için çok heyecan verici olsa da, piyasaya çıkış sonbahar 2022’ye ertelenecek.

Bilgi henüz resmi değil ve son videosunda Stalker 2’nin 28 Nisan’da çıkmayacağını ve Sonbahar 2022’ye ertelendiğini belirten Ukraynalı YouTuber Oldboi’den geliyor.

Bunun da ötesinde, sızıntı yapan kişi ayrıca çalışmalarda bir Stalker 2 PlayStation 5 sürümünün olduğunu ve DualSense kontrol cihazının dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyici desteğiyle 2022’nin sonunda veya 2023’ün başlarında gelebileceğini iddia ediyor. Bir kez daha belirtmek gerekirse, bunların hiçbiri resmi değil. GSC Game World, söylenti gecikmesini veya PlayStation 5 sürümünü yazarken açıklamadı, haberin yanlış olabileceğini dikkate alın.

Bakalım tüm bu söylentilere GSC Game World nasıl bir cevap verecek ve denildiği gibi gecikmeyi açıklayacak mı?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı Oyunu

Gray Zone Warfare Büyük Bir Oyuncu Kitlesiyle Erken Erişime Girdi

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Hunter Nasıl Öldürürsün?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring, Steam İstek Listelerine Hakim Oluyor; Oyunun Karakter Sihirbazı Sızdırıldı