Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Star Discord, artık iOS ve Android’de tek kişilik bir ekip tarafından mobil cihazlar için optimize edilmiş bir StarCraft benzeri oyun olarak karşınızda. Illogical Games, tek kişilik bağımsız geliştiricinin StarCraft’ın mobil versiyonuna benzeyen büyüleyici oyunu Star Discord’un resmi çıkışını az önce duyurdu. Mobil cihazlar için yenilenen ve optimize edilen Gerçek Zamanlı Strateji oyunlarına özgü karmaşık komutları içeren rekabetçi mobil oyun, oyuncuların çok sevilen türü tamamen yeni bir şekilde deneyimlemelerini sağlayacak.

Daha önce “Starkrafts” olarak adlandırılan Star Discord, makro verimlilik için bir yapı planlayıcı, mobil cihazlarda daha küçük ekranlar için optimize edilmiş iki parmaklı bir seçim kutusu ve oyuncuların bir profesyonel gibi mikro olmasına yardımcı olacak bir akıllı yayın işlevi içerir. Tek kişilik stüdyonun arkasındaki bağımsız geliştirici Amarul Natenan, karmaşık PC RTS komutlarını sezgisel olarak basitleştirdi, böylece hepsi mobilde yeni ama tanıdık bir hisle çalışıyor.

Tek oyunculu hikayenin yanı sıra oyun, oyuncuların çevrimiçi olarak sıralanmamış bir PvP modunda oynamasına da izin veriyor. Basitleştirilmiş komutlara rağmen, oyun gerçek bir RTS oyununun derinliğine sadık olduğunu söyleyebiliriz, ancak yeniden tasarlanmış kontrol şemaları ile mümkün kılınmış görünüyor. Oyunun neye benzediğini görmek için aşağıda gömülü olan lansman fragmanına göz atabilirsiniz.

Oyuna bir şans vermek istiyorsanız, Star Discord diğerlerinin yanı sıra iOS App Store’dan ve Android cihazlar için Google Play Store’dan indirilebilir. Gelecekte ek yarışlar, dereceli modlar ve bir battle pass ekleme planları olan, uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur.

‎Star Discord - RTS Games
‎Star Discord - RTS Games
Geliştirici: Illogical Games
Fiyat: Ücretsiz+
Star Discord - RTS Games
Star Discord - RTS Games
Geliştirici: Illogical
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Strateji

Dune: Spice Wars çıkış tarihi, oynanabilir gruplar ve daha fazla ayrıntı açıklandı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 önümüzdeki hafta güncellenecek, güncelleme detayları yazımızda

Strateji

Starship Troopers: Terran Command Yine Ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Gold Dupe Bug Nedeniyle New World’ün Oyuncudan Oyuncuya Takasları Tekrar Devre Dışı Bırakıldı