MMORPG

Disney ve Tencent, Avatar MMORPG’yi duyurdu

Disney ve Tencent, bu yıl piyasaya sürülecek olan iOS ve Android cihazlar için Pandora’da geçen yeni bir MMORPG olan Avatar: Reckoning’i duyurdu.

Avatar: Reckoning’i üç modda oynayabileceksiniz: Avatar dünyasının “daha önce hiç görülmemiş kısımlarını” keşfederken tek oyunculu hikaye görevleri, PVP veya kooperatif modlarında oyuna dalabileceksiniz. Bugün bir basın açıklamasında, “Yurtlarını savunmak için savaşan yeni Na’vi klanlarıyla tanışın, ayın kaynaklarını sömürmek isteyen güçlü BKA birlikleriyle savaşın ve muhteşem uzaylı yaratıklarla karşılaşın” şeklinde tanıtım yapıldı.

Henüz bir görüntü yok, sadece bu eşsiz sanat eseri. World of Kings ve Naval Creed’i yapan Çinli stüdyo Archosaur Games, geliştirme görevlerinde. Avatar “franchise”, 12 yıldan uzun bir süre önce, James Cameron’ın 2009 uzay destanı, herkesin 3D özelliklerini denemeye gittiği ve gişede yaklaşık 3 milyar dolar kazandığında başladı.

Tabii ki, Avatar: Reckoning yaklaşan tek Avatar oyunu değil. The Division geliştiricisi Massive Entertainment, uzun süredir kendi macerası Avatar: Frontiers of Pandora üzerinde çalışıyor. Çıkışının Mart 2023’ten önce bir noktada olması bekleniyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile'ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor

New World

Gold Dupe Bug Nedeniyle New World'ün Oyuncudan Oyuncuya Takasları Tekrar Devre Dışı Bırakıldı

New World

Oyuncular Artık New World'den Ayrılmıyor

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic 10 yaşına girdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?