MMORPG

Disney ve Tencent, Avatar MMORPG’yi duyurdu

Disney ve Tencent, bu yıl piyasaya sürülecek olan iOS ve Android cihazlar için Pandora’da geçen yeni bir MMORPG olan Avatar: Reckoning’i duyurdu.

Avatar: Reckoning’i üç modda oynayabileceksiniz: Avatar dünyasının “daha önce hiç görülmemiş kısımlarını” keşfederken tek oyunculu hikaye görevleri, PVP veya kooperatif modlarında oyuna dalabileceksiniz. Bugün bir basın açıklamasında, “Yurtlarını savunmak için savaşan yeni Na’vi klanlarıyla tanışın, ayın kaynaklarını sömürmek isteyen güçlü BKA birlikleriyle savaşın ve muhteşem uzaylı yaratıklarla karşılaşın” şeklinde tanıtım yapıldı.

Henüz bir görüntü yok, sadece bu eşsiz sanat eseri. World of Kings ve Naval Creed’i yapan Çinli stüdyo Archosaur Games, geliştirme görevlerinde. Avatar “franchise”, 12 yıldan uzun bir süre önce, James Cameron’ın 2009 uzay destanı, herkesin 3D özelliklerini denemeye gittiği ve gişede yaklaşık 3 milyar dolar kazandığında başladı.

Tabii ki, Avatar: Reckoning yaklaşan tek Avatar oyunu değil. The Division geliştiricisi Massive Entertainment, uzun süredir kendi macerası Avatar: Frontiers of Pandora üzerinde çalışıyor. Çıkışının Mart 2023’ten önce bir noktada olması bekleniyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

MMORPG

Throne And Liberty 2023'te Dünya Çapında PC ve Konsollarda Çıkıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?