MMORPG

Final Fantasy 14’ün ücretsiz denemeleri geri geliyor

Final Fantasy 14, önümüzdeki haftadan itibaren bir kez daha ücretsiz denemeler sunacak. Yapımcı/yönetmen Naoki Yoshida, en son Yapımcıdan Mektubu canlı yayınında hayranlara seslendi, artık sunucuların tekrar daha kararlı olduğunu doğruladı, oyunun cömert ücretsiz denemeleri – yeni oyunculara tam taahhütte bulunmadan önce oyunu deneme şansı veren – mevcut olacak 22 Şubat’tan itibaren hem PC’de hem de PlayStation konsolunda ücretsiz deneyebileceksiniz.

Geliştirici Square Enix, yüksek talebe ayak uydurmak ve oyuna katılmaya çalışan hayranlar için uzun kuyrukları daha iyi yönetmek için geçtiğimiz Aralık ayında son derece başarılı MMORPG için ücretsiz denemeleri ve dijital satışları geçici olarak askıya almak zorunda kaldı. Ardından, geçen ay geliştirici, yeni bir Okyanusya veri merkezi açmak da dahil olmak üzere sunucuların güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için tüm durakları çıkardı ve 2022 boyunca Japonya, Avrupa ve Kuzey Amerika veri merkezlerinin genişletilmesi planlandı.

Artık dijital satışlar ve oyuncu kayıtları eski haline getirildiğine göre, ücretsiz denemeler de geri döndü. 2022’de Final Fantasy 14’e bir şans vermeniz gerekip gerekmediğini mi merak ediyorsunuz? O zaman ücretsiz denemelere katılarak para ödemeden önce karar verebilirsiniz.

FF14 ile ilgili bir başka haber; dün Final Fantasy 14’ün yapımcısı/yönetmeni Naoki Yoshida, “bu noktada oyuna herhangi bir tür NFT öğesi eklemek” konusunda bir plan olmadığını doğruladı.

Bugün erken saatlerde yayınlanan Yapımcıdan Mektubu sırasında NFT’lerin ilgisini çeken oyunlardaki fikrini kabul etmesine rağmen, Square Enix’teki ekibin “Batılı izleyicilerin NFT’lere nasıl karşı olduğu hakkında birçok yorum” fark ettiğini ve kabul ettiğini hemen ekledi. , “konu çevresinde biraz hassasiyet ve gerginlik olabilir”.

Yoshida, “Bu konuda endişe duyan varsa, bunu oyuna dahil etmek gibi bir niyetimiz olmadığını şu anda açıkça söyleyebilirim.” dedi.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal Ne Kadar Sürede Bitirilir?

Diablo Immortal

Diablo Immortal : Arkadaşlarınla Nasıl Oynarsın?

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla’yı önümüzdeki hafta ücretsiz deneyebilirsiniz