Lost Ark

Lost Ark World Boss Nedir?

Bu yazımızda World Boss’ların ne olduğu ve Lost Ark’ta nasıl çalıştıkları anlatmaya çalışacağız. Lost Ark’ta oyuncuların keşfedilecek alanlar ve savaşacak yaratıklar konusunda sıkıntısı yok. Arkesia’da karşılaştığınız düşmanların çoğu, çabucak halledebileceğiniz standart düşmanlar olsa da, Dünya Patronları (world boss), dünyayı dolaşırken baş döndürücü bir tehdit oluşturuyor. Lost Ark’ta World Boss’ların ne olduğunu ve nasıl çalıştıklarını inceleyelim.

World Boss Nedir – Lost Ark

World Boss, dünyada ortaya çıkan nadir düşmanlardır. Bu düşmanlar inanılmaz derecede güçlüdür ve tipik olarak 20 bardan fazla sağlığa sahiptir. Oyuncular, World Boss’u yenmek için birlikte çalışarak oldukça iyi ödüller kazanabilirler. World Boss haritanın belirli alanlarında ortaya çıkar ve Maceracının Kitabının bir parçasıdır. Oyuncuların, o Kıtadaki Maceracının Kitabının yüzde 100 tamamlanması için bir konumdaki tüm World Bosslarını yenmeleri gerekecek.

Bir World Bossu bulmak için, bölgelerinde dolaşmanız ve ortaya çıkmalarını ummanız yeterlidir. Örneğin, Wili-Wili, Doğu Luterra’nın Sunbright Hill bölgesinde bulunabilir. Ortaya çıkmalar nadir olduğu için, bir World Bossu göründüğünde diğer oyuncular sık ​​sık sesleneceğinden, alan sohbetine göz kulak olmanızı öneririz. Ayrıca, bunlardan birinde ortaya çıkan bir World Bossu olacağı için farklı kanallar arasında gezinmeye değer.

World Boss’lar böyledir ve Lost Ark’ta böyle çalışırlar. PvE işbirliği için spontane bir fırsat sunarlar ve Maceracının Cildini tamamlamak ve ödüllerini almak için gereklidirler. Lost Ark’ın birçok unsuru hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyunda.org’ta bizimle kalın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Lost Ark

Lost Ark'ın Oyunu Bozan Hatası Bakın Nasıl Düzeltiliyor

Lost ArkRehber

Lost Ark - Valtan Legion Raid Rehberi

Lost Ark

Lost Ark Telefonlardan Oynanabilecek

Lost Ark

Lost Ark GeForce NOW Desteği Aldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Lost Ark’ın yeni sunucuları artık çevrimiçi