Lost ArkRehber

Lost Ark: Hall of the Twisted Warlord Abyss Dungeon Rehberi

Bu kısa ve özlü rehber, Lost Ark’s Hall of the Twisted Warlord Abyss Dungeon’daki mekaniklerde size yol gösterir. Hall of the Twisted Warlord, Lost Ark’taki ilk 460 iLevel Abyss Dungeon’a hoş geldiniz.Oyun size gerçekten ne kadar zor olacağını göstermeye başladığı yer ve bu nedenle, mekaniği daha önce bilmek isteyeceksiniz. İşleri basit tutmak için, Dungeon’daki her patron dövüşünün mekaniğini ve hayatı biraz daha kolaylaştıracak bazı genel ipuçlarını ve püf noktalarını yazacağız. Yani, özellikle Phantom Legion King’i nasıl yeneceğinizi bilmeniz gerekiyorsa, bu kısımda bulabilirsiniz.

Rook And Bishop İlk Boss Dövüşü

Bu mücadele nispeten basittir. İki patron var. Bosslardan birini diğerinden önce yenmek, diğer bossun çıldırmasına neden oluyor. Ayrıca bilmeniz gereken başka bir mekanik daha var.

İlk aşama

 1. Rastgele bir oyuncunun kafasının üzerinde bir hedef belirir.
 2. İşaretli oyuncu, hedeflenen oyuncuya bir patlayıcı ateşleyeceği için Piskoposun (büyük adam) nerede olduğuna dikkat etmelidir.
 3. Oyuncu, patlamanın patrona çarpması için Fil ve kale (küçük adam) arasında durmalıdır.
 4. Bunu yapmazsan, kaybedersiniz.

İkinci sahne

 1. Mekanikler ikinci bir aşamada tekrarlanır, ancak bu sefer patron kendi etrafında bir daire içinde bir grup savunma satranç taşı üretir.
 2. Önce parçaları yok etmelisin. Bunlar patronu korur ve atışı doğru bir şekilde indirmeyi zorlaştırır.
 3. Hedefi olmayan oyuncuların etraflarında bir daire olacaktır. Diğer oyuncuların arasına girmeyin/hedefleme mekaniğini tamamlayan oyuncunun içine girmeyin, çünkü sonunda onları engelleyebilirsiniz.

Phantom Legion King Boss Dövüşü

Burada iki ana mekanik vardır: Stagger kontrolleri ve tam olarak doğru yapmazsanız yenilme ile sonuçlanacak döner bir kılıç mekaniği. Bu zor bir patron. Birkaç kez yenilirseniz endişelenmeyin.

İlk aşama

Sendeleme yeteneklerini, Phantom King kendi etrafında turuncu bir kalkan oluşturduğu zamana sakla. Bu, savaşın nispeten basit bir parçası.

İkinci sahne

 1. Ancak bu kısım basit değil. Patron bu aşamaya 15 numaralı sağlık çubuğunda girecek ve önce bir Stagger kontrolüne girecek.
 2. Bu Stagger’ı en kısa sürede kırmanız önemlidir. Stagger hasarınız yoksa Whirlwind Grenades’i kullanabilir veya bu mekaniği birkaç kez silebilirsiniz.
 3. Patron daha sonra oyuncuyu takip eden birkaç yavaş hareket eden kılıç gönderir. Oyuncular birbiri ardına kılıçlara girmelidir ve bu, debuff’ı kaldıracaktır.
 4. Rastgele bir maçta bunu yapmanın en iyi yolu, ekranınızın sol tarafındaki sayıları kullanmaktır. Kılıçlara tek tek girerek sayıların sırasına göre döndürün.
 5. Başka bir kılıç almadan önce debuff’ınızın silindiğinden olduğundan emin olun.
 6. Arada kısa bir süre tutun, toplanan kılıçlar arasında 1-2-3 sayın ve debuff’ı izlemek için debuff çubuğunuzu izleyin.
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked'da Para Kasma Açığı Keşfedildi

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark Pirate Coins: Nasıl Elde Edilir ve Ne Amaçla Kullanılır?