Lost Ark

Lost Ark, Steam’de 500.000 eşzamanlı oyuncu sayısını aştı ve henüz oynaması ücretsiz bile değil

Lost Ark, lansmanının ilk birkaç saatinde inanılmaz derecede popüler oldu, o kadar ki oyuncular gerçekten oyuna giremedi. Lost Ark’ın Batı ülkelerinde lansmanı çok uzun zaman önce açıklanmıştı. Amazon Game Studios’un çalışmaları sayesinde oyunun düzgün bir şekilde yerelleştirilmesi ve Batı’da piyasaya sürülmesi sekiz yıl sürdü. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, ARPG MMO, tam yayına girdiği anda büyük bir oyuncu akını gördü.

SteamDB’ye göre, Lost Ark’ın özel olarak mevcut olduğu Steam’de oyun 532.476 eşzamanlı oyuncu ile zirveye ulaştı. Aslında, ilk ön yükleme kilidi açma ve yeni indirmeler, Steam’in sunucuları kısıtlandığı için oyuncuların olması gerekenden daha uzun sürdü. Lost Ark’ı oynaması ücretsizdir, ancak şimdi yalnızca 15 dolardan başlayan ve 100 dolara kadar çıkan dört kurucu paketinden herhangi birini satın alarak erişebilirsiniz. Gerçek ücretsiz oyun lansmanı 11 Şubat Cuma gününe kadar başlamaz – bu yüzden bu sayıların ne kadar artacağını sadece hayal edebiliriz. Bunun bir diğer anlamı Lost Ark’tan en az 1 paket satın alıp erken erişim hakkına sahip olan yarım milyondan fazla oyuncu var.

Bu, SullyGnome’a ​​göre, oyunun 1.273 milyon eşzamanlı izleyicide zirveye ulaştığı ve o dönemde kolayca Twitch’in bir numaralı oyunu haline geldiği Twitch’teki benzer bir hikayeydi. Lost Ark, iki büyük izleyici kitlesini kendine bağlamış görünüyor. Yıllardır büyük, yüksek prodüksiyonlu bir ARPG bekleyen aç Diablo hayranları ve World of Warcraft veya Final Fantasy 14’e henüz katılmamış MMO oyuncuları.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

RehberSteam

Steam Hata Kodu 2 (Error Code 2) ya da E2 Nasıl Onarılır (Sunucular Çok Meşgul)

Steam

Elde Edilen Gelire Göre 2022 Steam'de En İyi Oyunlar

Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark Kapalı Beta Yarın Başlıyor; İşte Son Fragman