Black Desert Mobile

Black Desert Mobile, Son Güncellemede Lightning-Fueled Legatus Sınıfını Ekliyor

“Yıldırımı Kontrol Eden Son Kahraman” olarak bilinen Legatus sınıfı Black Desert Mobile’a geldi. Güncelleme ayrıca bazı hataları düzeltiyor, sınıfları değiştiriyor ve Legatus ile ilgili hikayeyi oyuna ekliyor.

Legatus, doğal olarak düşmanlarına karşı yıldırım kullanır ve aynı zamanda Arkanon olarak bilinen eski silahın ustasıdır. Bazı güçlü karşı saldırılar sağlayabilen ve düşmanları korkutup durdurabilen orta ila uzun menzilli bir sınıftır. İlk birkaç yeteneği, silahına gök gürültüsü ve şimşek yoluyla büyük hasar veren Spear Bolt’u içerecek. Başka bir yeteneğe ilahi ceza denir ve bu onun yine yıldırımla güçlendirilmiş dev bir mızrak çağırmasını sağlar. Diğer yeteneklerinden bazıları, düşmanı kovalamak ve hasar vermek için Arkanon’u çağırmanıza izin verecektir. Şimşeklerle çevriliyken düşmanlarınıza saldırmanızı sağlayan Thunderclap ve yıldırımdan güç alabileceğiniz dev bir mızrak çağırmanıza izin veren çeşitli yetenekler. Gösterişli gücü seviyorsanız, muhtemelen Legatus ile başarılı olabilirsiniz.

Ayrıca yamada Doom adında bir Rüya Atı var. Bu at Efsanevi bir At siyahtır ve her zaman alevler içinde kalır. Alev asla kaybolmaz ve Doom heybetli bir figürdür. Onu elde ederseniz, at envanterinizin ağırlığını artıracaktır, böylece 8. seviye bir attan daha iyi hareket kabiliyetine sahip olabilirsiniz. Doom’da veya başka bir Rüya Atı’nda bir şans istiyorsanız, önce “Efsanevi Rüya Atı” hikayesini tamamlamanız gerekiyor. Bunu yaptığınızda, bir tane alma şansınız olacak.

doom black desert online

Bu haftanın güncellemesi ayrıca Legatus’un gelişiyle bağlantılı birkaç etkinliği de başlatıyor. Giriş etkinliği bugün başlıyor ve 11 Nisan’a kadar devam edecek. Traces of Lightning günlük görevleri 28 Mart’a kadar devam edecek. Mart ayında yeni sınıfınıza başlamanıza veya sadece diğerlerinde ilerlemenize yardımcı olacak ek etkinlikler de düzenlenecek.

Yeteneklerinin bir özeti de dahil olmak üzere Legatus hakkında daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’daki yama notlarına bakın.

Yazar Hakkında

Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile'ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile’ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor