Aksiyon

Sızıntıya göre, GTA 6 muhtemelen 2024’ün sonundan önce gelmeyecek

Tanınmış bir GTA takipcisi ve sızıntıları yapan kişi, GTA 6’nın 2024’ün sonundan önce çıkma olasılığının düşük olduğunu iddia etti ve ayrıca bu yılın sonundan önce oyun için tam bir duyuru alabileceğimizi belirtti. Twitter kullanıcısı ve Rockstar Mag’in yaratıcısı @Chris_Klippel kısa süre önce (Twitter üzerinden çevrildi): “#GTA6’nın geliştirilmesinde önemli bir adıma henüz ulaşıldı. İşler hızlanmalı. Yıl sonunda (gerçek) bir duyurunun mümkün olabileceğini düşünüyorum. Her halükarda, oyunun 2024’ün sonundan önce geleceğini zannetmiyorum.” şeklinde açıklama yaptı. Daha çok bir fikir beyanı gibi dursa da gelişmelerden, içeriden bir haber alması da muhtemel.

Klippel, Rockstar ile resmi olarak bağlantılı olmasa da, daha önce serideki oyunlarla ilgili diğer bilgilerin yanı sıra yaklaşmakta olan GTA oyunu hakkında başka bilgiler de sızdırmıştı. Daha önce, Rockstar meraklısı GTA 6’nın anlatı, karakterler, ortam, harita ve daha fazlası dahil olmak üzere oyunun geliştirilmesi sırasındaki çeşitli değişiklikler nedeniyle “yaratılışından bu yana Rockstar’ın en kaotik projesi” olduğunu iddia etti.

Kaçırmanız durumunda, GTA 6’nın bu yılın Şubat ayında Rockstar tarafından “aktif geliştirme” ve “iyi yolda” olduğu bildirildi. Duyuru, Grand Theft Auto topluluk güncellemesi aracılığıyla yapıldı, ancak o zamandan beri yayınlanan proje hakkında resmi bir fragman veya gerçekten daha fazla bilgi yok.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Genshin ImpactRehber

Genshin Impact: Lisa - en iyi build (Elektro)

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact Para Birimleri

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact C ve D Tier Karakterler

Genshin ImpactRehber

Genshin Impact B Tier Karakterler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Lost Ark, Botlar için Kolay Altın Kasmayı Kaldırdıktan Sonra 200k Kullanıcısını Kaybetti