Mobil OyunStrateji

Clash Royale 6. yıl dönümünü ödüllerle kutluyor

Şimdiye kadar çok başarılı mobil PVP strateji oyunu Clash Royale, 2 Mart’ta 6. doğum gününü kutladı ve bu kutlamayı oyuncular için bazı oyun içi hediyelerle taçlandırdı. Geliştirici Supercell, bu yılın doğum gününü kutlamak için, yalnızca giriş yaparak talep edebileceğiniz bugünün ücretsiz ifadesiyle başlayarak, ay boyunca dağıtılacak çok sayıda ödül planlıyor. Diğer ödüller henüz gösterilmemiş olsa da, değerli ödüller planlandıklarını bilin, bu nedenle daha fazla doğum günü temalı öğe ve dağıtılacak potansiyel olarak ücretsiz para birimi almayı umabilirsiniz.

2016’da piyasaya sürüldükten sonra, aynı derecede başarılı olan öncül Clash of Clans’ın ayak izlerini takip eden Clash Royale, neredeyse anında büyük bir başarı elde etti. Küçük nüanslara rağmen, her ikisi de gerçek zamanlı strateji oyunlarıyla nispeten aynı şekilde oynuyor, bu nedenle Clash Royale, zaten sadık Clash of Clans hayranlarının büyük bir göçünü gördü ve popülaritesinin patlamasına neden oldu. En büyük video oyunu inceleme toplama sitesi olan Metacritic’te 86/100 puan alan Clash Royale, hala büyük bir oyuncu tabanını elinde tutuyor ve genellikle ABD’de sürekli olarak en iyi ücretli uygulamalar sayfasının başında yer alıyor.

Clash Royale ayrıca teknik olarak Clash of Clans’ın diğer kardeş oyunları olan Clash Quest, Clash Mini ve Clash Heroes’un bir yan ürünü. Sonunda haberleri beklemelerine rağmen, Clash evreni o kadar etkileyici bir şekilde büyüdü ki, bu oyunların hem Clans hem de Royale’ın son birkaç yılda yaptığı gibi mobilde temel dayanaklar kadar başarılı olacağını ve kendilerini güçlendireceğini söylemek mantıklı geliyor.

Clash Royale’i hem Appstore’dan hem de Google Play’den indirmeniz mümkündür.

‎Clash Royale
‎Clash Royale
Geliştirici: Supercell
Fiyat: Ücretsiz+
Clash Royale
Clash Royale
Geliştirici: Supercell
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords Nüfus Arttırmak İçin İpuçları

Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Geçen Hafta Steam’in En Çok Satan 5 Oyunundan 4’ü Elden Ring Sürümü