Free Fire

Free Fire, Assassin’s Creed ortak çalışma etkinliğini başlıyor

Free Fire, Assassin’s Creed ortak çalışma etkinliğini başlatarak oyuncuların battle royale oyununda “İnanç Sıçraması” yapmasına izin veriyor. Garena, heyecan verici yeni bir crossover’ı resmi olarak piyasaya sürdü ve Free Fire’ın Assassin’s Creed işbirliği etkinliği hakkında daha fazla ayrıntı vererek oyuncuların mobil battle royale oyunundaki hit başlıktan ikonik “The Leap of Faith’i deneyimlemelerini sağladı. Ayrıca çok sayıda oyun güncellemesi, epik bir ortak çalışma tema şarkısı, tematik bir yeniden görünüm ve daha fazlası var.

Free Fire ve Assassin’s Creed geçişi Sanctuary’yi oyuna dahil ediyor – burada oyuncular yeni binayı Bermuda haritasında bulabilir ve harika ganimetler kapmak ve etrafı keşfetmek için girebilirler. Sığınağın tepesinde, oyuncular ayrıca akrobatik serbest hareket “İnanç Sıçraması”nı gerçekleştirebilir, ardından harika manevralarını sosyal medyada #FFLeapOfFaith etiketiyle övünmek için ekran görüntüleri alabilirler. Bunun yanında, özel geçit ayrıca oyuncuların şu anda Spotify’da dinleyebilecekleri bir ortak çalışma tema şarkısı “The Creed of Fire” da ekliyor. Ve son olarak, oyuncular Free Fire ve Assassin’s Creed deneyimlerini sınırlamak için oyun içi görünümlerin tadını çıkarabilirler.

Ayakta kalan son oyuncu olmaya hazır mısınız? Özel işbirliği etkinliği sırasında tüm şenliklere katılmak istiyorsanız, Free Fire Android cihazlar için Google Play Store’dan ve iOS App Store’dan indirilebilir. Uygulama içi satın alımlarla oynaması ücretsiz bir oyundur.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
Battle RoyaleFree Fire

Free Fire, yeni yılda Elite Pass'ı Booyah Pass ile değiştiriyor

Free FirePubg Mobile

PUBG: Battlegrounds geliştiricisi Krafton, Apple ve Google'ı Pubg'yi klonlayanlar nedeniyle dava ediyor

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Free FireRehber

Free Fire'da Hızlı Rank Kasmak İçin Skyler'ı Seçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Birisi Silent Hill web sitesini satın aldı, sanırım Konami’nin haberi yok