Dying Light 2

Dying Light 2, Game Plus modunu oyuna ekleyebilir

Techland, Dying Light 2 için yeni bir Game Plus moduyla ilgili “cidden düşünüyor”. Henüz resmi olarak teyit edilmemiş olsa da – Techland “henüz bir şey için söz vermek için çok erken” olduğunu düşünse de oyunu tamamlayanlar da böyle bir seçeneği dört gözle bekliyor.

Haber, bir oyuncunun stüdyodan gelecek yaması ve düzeltmeleri hakkında bir tweet’e basit bir ifadeyle yanıt vermesiyle geldi: “yeni Game Plus ekle”. Görünüşe göre Techland bunu da düşünüyor ama oyuna eklenip eklenmeyeceği konusunda herhangi bir söz vermiyor. Bir çok benzeri oyunda aynı modun bulunduğunu söylersek Dying Light 2 için bunun önemli bir eksiklik olduğundan bahsedebiliriz. Zira oyunu bitiren oyuncular, kesinlikle oyunu oynamaya devam etmek için Game Plus modunu bekleyeceklerdir.

Game Plus modunu biraz açarsak, oyunun ana hikayesini tamamen bitirdiğiniz zaman herhangi bir görevi baştan yapmanıza ve ana hikaye dışında karakterinizi geliştirmeye devam etmenizi sağlıyor. Bazı oyunlarda ise ekstra özellikler açılabiliyor, örneğin sınırsız mermi gibi.

Dying Light 2, bakalım ne gibi özelliklerle Game Plus modu ekleyecek ya da ekleyecek mi? Hep birlikte takip edelim.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Dying Light 2

Dying Light 2'nin DLC'si "insanları şaşırtacak"

Dying Light 2

Dying Light 2'nin Yeni Game Plus modu bu hafta çıkıyor

Dying Light 2

Dying Light 2, Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana kaç milyon sattı?

Dying Light 2

Dying Light 2'ye bu ay Game Plus güncellemesi geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring, Steam’de aynı anda bir milyon oyuncu sayısına yaklaştı ve tüm zamanların 6.’sı oldu