Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Dying Light 2

Dying Light 2, Şubat ayında piyasaya sürülmesinden bu yana kaç milyon sattı?

Dying Light 2’nin piyasaya sürülmesi zor bir yol olabilir, ancak proje geliştirici Techland için karşılığını vermiş gibi görünüyor; stüdyo, zombi parkour devam oyunu Şubat ayının başındaki lansmanından bu yana tüm platformlarda satılan 5 milyon kopyayı aştığını ve bu sayının 28 Şubat itibariyle satışları yansıttığını ve her ay “önemli ölçüde büyüdüğünü” söyledi. Karşılaştırma yoluyla, Dying Light’ın stüdyo için büyük bir hit olarak kabul edilen orijinal oyununa bakabiliriz. Bu oyun – Techland tarafından bugün yayınlanan yeni rakamlara göre – 2015’te yedi yıldan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya sürülmesinden bu yana 20 milyon kopya sattı, bu da devam oyunu Dying Light 2’nin gerçekten hızlı bir başlangıç ​​​​yaptığı anlamına geliyor.

Tüm bunlar Dying Light 2 için sağlıklı bir gelecek öneriyor – geliştiricinin oyun için lansman sonrası DLC desteğini zaten beş yıl taahhüt ettiği göz önüne alındığında, Techland için şüphesiz güven verici. Bu vaat şimdiden oyuna yeni zırhlar, silahlar, olaylar ve meydan okumalar getirdi ve bu Haziran ayında gelmesi planlanan lansman sonrası ilk önemli hikaye içeriği. Şimdiye kadar Techland, lansman sonrası planlarının bir parçası olarak yalnızca iki hikaye DLC yayınını onayladı – daha fazla silah, etkinlik, düşman ve hatta ücretli DLC’nin yanı sıra – bu nedenle yol haritasının nasıl gelişmeye devam ettiğini görmek ilginç olacak. Artık Dying Light 2 ‘onaylanabilir isabet’ bölgesine tam olarak inmiş görünüyor. Ve elbette, hala bu yıl içinde çıkacak olan gecikmiş Switch sürümü var.

Dying Light 2, lansmanından bu yana genel olarak iyi karşılandı. Siz Dying Light 2 satın aldınız ve 5 milyon satış rakamının içine dahil oldunuz mu?

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Epic GamesSteam

Dying Light 2 Coop Nasıl Oynanır?

Hayatta KalmaListe

DayZ Benzeri 5 Oyun

Dying Light 2

Dying Light 2'nin DLC'si "insanları şaşırtacak"

Valheim

Valheim 10 milyon kopya sattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En yeni Minecraft: Bedrock Sürümü, Yeni Özellik İzleyici Modu’nu Tanıtıyor