Elden Ring

Elden Ring’te Görevleri Takip Etmek İçin iOS Uygulaması Geliştirildi

Bir Elden Ring hayranı, oyuncuların görevlerini takip etmelerine yardımcı olmak için bir iOS uygulaması yayınladı. Dachary Carey tarafından yaratılan Shattered Ring, şu anda App Store’da 2,49 £ karşılığında satılıyor. Bazı Tarnished’ler, oyunu oyun içi görev izleyicisi olmadan tasarlanan From Software geliştiricisi olarak oynamayı tercih etmek konusunda ısrar edebilirken, şu anda mağazada “eğlence” kategorisinde 1. sırada yer alıyor ve bu da birçok oyuncunun uygulamadan yararlandığını gösteriyor.

Uygulamanın web sitesindeki açıklama, “Shattered Ring, Elden Ring için ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz görev izleyicidir” diyor. “Shattered Ring iOS uygulaması, önemli NPC’lerin, konumların ve görevlerin notlarını ve durumunu izlemenize yardımcı olan bir RPG izleyicisidir.” “Rol yapma oyununuzun ilerlemesini takip etmeye çalışırken, devasa not defterlerini çevirmeyi veya notlarınızı tamamen kaybetmeyi bırakın. En sevdiğiniz RPG’lerde NPC’leri, oyun dünyası konumlarını ve görevleri kaydedin ve kolayca arayın” diye ekliyor. “NPC konumlarını ve görevlerini takip edin, tamamlanmış veya eksik görevleri ve konumları filtreleyin ve oyunlarınız için bir bakışta istatistikleri görüntüleyin. Elden Ring gibi devasa RPG video oyunları veya en sevdiğiniz Dungeons and Dragons kampanyanız için olmazsa olmaz bir yol arkadaşı.”

Uygulama, oyuncuların birden fazla oynanışı veya diğer RPG oyunlarını takip etmelerine bile izin verir. “Ama bu oyunu oynamaktan o kadar zevk almak istedim ki, benim gibi bir sürü sıradan oyuncu için büyük bir erişilebilirlik engeli olduğunu düşündüğüm şeyi çözmek için ilk uygulamamı yazdım.” Uygulamanın geliştiricisinin açıklaması bu şekilde. Daha şimdiden Elden Ring speedrun rekorları kırılıyor. Birisi oyunu 59 dakika 38 saniyede bitirir bitirmez, başka bir oyuncu ilk denemesinde daha da hızlı bir süre başardı: 49 dakika 29 saniye.

Elden Ring görev takip uygulamasına buradan erişebilirsiniz.

‎Shattered Ring
‎Shattered Ring
Geliştirici: Dachary Carey
Fiyat: ₺99,99
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Elden RingRehber

Elden Ring Cookbooks Nasıl Kullanılır?

Elden Ring

Elden Ring: Haligtree Secret Medallion'u nerede bulabilirim?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring Trade, Eşya Nasıl Takas Edilir?

Elden RingRehberRol Oyunu

Elden Ring'de Dikenler Nasıl Yakılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Elden Ring: Moonveil Katana