RehberValorant

En İyi Valorant Silahları

Valorant, GamePlay’in bir oyunudur. Bu nedenle, inanılmaz bir silah sesi bekleyebilirsiniz. Gösterişli cephaneliği, oyuncuların zaman ayırmaya değer bir silah seçmelerine olanak tanır. Valorant’ta düşmanlarınızı alt etmenin en iyi yolu bu silahları anlamaktır. Herhangi bir oyunda, doğru araçları nasıl seçeceğinizi bilmek çok önemlidir.

Valorant’ta silahlar farklı fiyatlara gelir. Silahların hasarını bilmek, oyuncunun nasıl oynadığına göre tercihlerini değiştirebilir. Ne yazık ki, liste çok uzun. Bu, çoğu oyuncunun hangi silahın en iyi olduğunu bulmasını zorlaştırabilir. Bu Valorant rehberimizde, işleri sizin için çok daha kolay hale getireceğiz. Bu oyunda alabileceğiniz en iyi silahlardan bazılarını inceleyeceğiz.

Valorant’ta Mükemmel Bir Silah Portföyü Nasıl Oluşturulur?

Valorant’ta sizin için en iyi olan silahı seçmeden önce, bunun ne anlama geldiğini anlamanız gerekiyor. Bir oyuncu, başarı için oyun tarzını kontrol etmelidir. İlk turlarda sınırlı paranız olacağını anlayın. Ödeyebileceğiniz tek silah bir tabancadır. Buradan, mükemmel bir mali portföy oluşturmanız gerekiyor. Turun nasıl geçtiğine bağlı olarak tasarruf etmeyi veya harcamayı deneyin. Örneğin, kullandığınız silahı yanınızda bulundurun. Silah ve ona harcadığınız para, ölürseniz kaybolur.

Silahta değişiklik

Fiyat, silahların önemli bir çeşitlilik yaratan ilk yönüdür. En etkili veya durumsal silahlar daha pahalıya mal olacak. Daha ucuz, daha az güçlü silahları elde etmek daha kolaydır. Güçlü bir SMG veya tabanca yerine bir saldırı tüfeği kullanılması tavsiye edilir. Paranız varsa, bir keskin nişancı tüfeği almak isteyebilirsiniz.

Valorant’ta ekonominizin çok önemli olduğunu hatırlamak çok önemlidir. Bazı silahlar oyunun gidişatında zar zor bir faktördür. Ancak bunları deney yapmak için kullanabilirsiniz. Ancak, oynama şekliniz en büyük farkı yaratabilir. Tek başına bir tabanca kullanarak oynayabilir ve yine de kazanabilirsiniz. Valorant’ta parayı idareli kullanın ve her zaman ne kadar paranız olduğuna dikkat edin. Bir sonraki turda boş kalmak istemezsiniz.

Silah hasarı

Valorant’taki silah hasarı, Counter-Strike oynamamış olanlar için oldukça garip olabilir. Temel kurallar üzerine oluşturulmuştur. Kafadan vuruşlarla daha fazla, vücut vuruşlarıyla daha az hasar verirsiniz. Bacak atışları yapmaktan mümkün olduğunca kaçının.

Valorant’ta silah hasarı ve armor hakkında bilmeniz gereken bazı faktörler şunlardır:

Oyunun başında 100 can alırsınız. Daha sonra, herhangi bir zırhın başındayken 25 veya 50 can puanı daha ekleyebilirsiniz. Ağır zırhınız varsa, yok edilmeden önce size 150 hasar verir. Bazı ajanlar iyileştirme yetenekleriyle gelir. Sağlığı geri getirebilen Sage ve Reyna’yı kontrol edebilirsiniz. Ancak, sağlığınız tükendiğinde yıkımınız çoğu zaman kalıcıdır.

Oyuncular Valorant’ta merminin delici etkisini kullanabilir. Bir rakip tahta bir kutunun diğer tarafında saklanıyorsa, ateş edebilirsiniz. Bunun için daha güçlü bir silaha ihtiyacınız olacak.

En İyi Valorant Silahları

Artık doğru silahları kullanmanın neden çok önemli olduğunu anladığınıza göre, hangisini seçmelisiniz? Ayrıca düşmanınızın ne kullandığını da bilmeniz gerekebilir. Bu, çok fazla hasar almaktan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

İşte önerilerimiz:

Ghost

Ghost, oyunu başlatan mütevazı bir tabancadır. Oyuna girdikten sonra bile bu silahı küçümsemeyin. Birçok oyuncu Ghost’u favori bir silah olarak görür. Çoğu aktivite için seçer ve kullanırlardı. Çok çeşitli ayarlarda iyi çalışır. Kafaya sadece bir dokunuş yeterlidir ve düşmanınız gitmiştir. En çok orta menzile yakın mesafede etkilidir. Ghost ateş etmekte hızlıdır ve çok fazla hasar verir.

Ancak arka arkaya birden fazla atış yapmamalısınız. Silah, diğer parçalardan çok daha hızlı sabitliği kaybetme eğilimindedir. Çok fazla seker. Ayrıca, bulabileceğiniz en ucuz silahtır. Silahlarınızı nasıl etkili bir şekilde kullanacağınızı biliyorsanız, bu ek bir avantajdır. Bir para için deneme turu istediğinizde Ghost’u deneyin. Siz ve ekibiniz bir kayıptan kurtulabilir ve daha güçlü ekipmanlarla geri dönebilirsiniz.

Spectre

Ghost’tan yükseltme yaparken, bir sonraki seçim silahınız Spectre olmalıdır. Bu, elinizde iyi hissettiren bir saldırı tüfeğidir. Bir gruptaki düşmanları yok etmek için mermileri çok hızlı atabilir. Orta menzile yakın mesafeden kafadan vuruşlar için mükemmel bir silaha ihtiyacınız varsa Spectre’yi seçin. Ama şarjöre göz kulak olmayı unutma. Bazı oyuncular her öldürmeden sonra yeniden şarjör doldurma eğilimlidir. Bu sana canına mal olabilir.

Valorant’taki bir sonraki aksiyon dolu maceranız için bu silahı alın. Düşmanlarınız üzerinde gelişen, güçlü bir oterite hissedeceksiniz. Ve bir alternatife ihtiyacınız varsa, Stinger’ı deneyin. Ancak, bu seçeneklerin her ikisini de haklı çıkarmakta zorlanıyoruz. Belki de sadece Ghost’unla daha iyi olabilirsin.

Vandal

En iyi saldırı tüfeğine hazır mısınız? Vandal senin silahın. Silah, her mesafeden ölümcül kafa vuruşları vaat ediyor. Vandal, Counter-Strike’ı anlayanlar için Valorant’taki AK-47’dir. Bu, her turda istediğiniz bir silah olmalıdır. Paranız olduğu sürece, bu parçaya yatırım yapın. Vandal’a iyi bir alternatif Phantom’dur. Bunların ikisi de geçerli silahlardır. Ancak Phantom daha iyi geri tepme yönetimi sunabilir.

Tek dokunuşla düşmanı indirmekle ilgilenenler Vandal’ı çok etkili bulacaklar. Ne yazık ki, şiddetli bir yakın mesafeli çatışmayı yönetmek, Phantom’a kıyasla kolay değil. Phantom, aynı anda birçok düşmanı vurmak için en iyi olan, kontrollü bir püskürtme ve ateş hızına sahiptir.

Operator

Vandal’dan yükseltme yaparak, en çekici keskin nişancı tüfeğini isteyebilirsiniz. Ve Operatörden daha iyisi yoktur. Bu, Valorant’ın uzun mesafelerden isabetli atışlar vaat eden en gözde keskin nişancı tüfeğidir. Doğru ellerde bu silah gerçek hasar verebilir. Ancak yeni başlayanlar için önerilmez. Bazı Valorant ajanlarının hızı onlar için bunaltıcı olabilir.

Bu silahı almak için en fazla 4500 krediye ihtiyacınız olacak. Yine de, burada daha fazla sayılması gereken, elde ettiğiniz kazanma avantajıdır. Doğru bir keskin nişancı alın ve ekibiniz tamamlandı. Diğer üyeler ilerledikçe bomba alanlarını savunarak herkesi yok edecekler. Yine de, yakın atışlar için en iyi seçim değil. Bu nedenle, bu silahı nerede kullanmak istediğinize dikkat edin.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked Bütün Rünler (Türkçe Yetenek Rehberi)

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Wild Rift 3.1 yaması, Shen ve Karma’yı oyuna ekleyecek